RuyaTabirleri.com

Rüyada Cehennemi Görmek

Rüyada cehennemi görmek, hiç iyi değildir. Melanet, musibet, uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatını alt üst edecek, insanlarla olan iyi geçimine nazar değdirecek, rızkının ve gelirinin azalmasına neden olacak, bu nedenle de neşesini, huzurunu, ağız tadını ve mutluluğunu kaybedeceği olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Cehennemi Yaşamak

Rüyayı gören kişinin başarılarının düşeceği, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağı, sorunlarının, sıkıntılarının ve problemlerinin büyüyeceği, kendisini çok yalnız ve adeta eli kolu bağlıymışçasına çaresiz hissedeceği anlamına gelir. Rüya sahibini zor, kötü ve üzücü günler bekliyor demektir.

Rüyada Cehennemin Kapısını Görmek

Rüyayı gören kişinin alacağı kötü haberler sonrasında yıkılacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine ve tüm tersliklerin arka arkaya gelmesi nedeniyle yaşadığı ağırlığı daha fazla taşıyamayarak hasta olacağına rivayet edilir.

Rüyada Cehenneme Gideceğinin Söylenmesi

Rüyayı gören kişinin beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işaret eder.

Rüyada Cehenneme Girip Çıkmak

Rüyayı gören kişinin kötü durumlara düşeceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına sonradan da hızla toparlanarak eskisinden de iyi bir hayata sahip olacağına ve bunun için şükredeceğine, elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine delalet eder.

Rüyada Cehennem Azabı Çekmek

Rüyada cehennem azabı çekmek hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin uykusunda cehennem azabı çektiğini görmesi aynı oranda rahatlamasına, ferahlamasın ve mutlu olmasına yorulurken kimi rüya tabirlerine göre de günahkâr olacak işler yapmaya işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır,

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!