RuyaTabirleri.com

Rüyada Çek Görmek

Rüyada çek görmek, rüyayı gören kişinin önüne hayatını kolaylaştıracak hayırlı yolların çıkacağına, kısmetli kapıların açılacağına ve her zaman nasip olmayacak kısmetlerin çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geleceği ve çok karlı günler yaşayacağı anlamına gelir. Sıkıntıların bitmesi, gözyaşının kuruması, moralin yükselmesi ve yüzün gülmesi ile tabir edilir. Rüyada çek görmek, kişinin kesesine girecek hayırlı kazanca, kursağından geçecek helal lokmaya delalet eder.

Rüyada Çek Aldığını Görmek      

Rüyasında çek aldığını gören kişinin güzel bir iş yapıp, emeğinin karşılığına değecek ve tatmin olacağı miktarda kazanç elde edeceği yorumu yapılır. Sıkıntılı ve kara günlerin biteceğine, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Çek Yazmak

Rüyasında çek yazdığını gören kişi nahoş sözler işitebilir, bazı problemler yaşayabilir bu nedenle de mutsuz olabilir diye yorumlanır. Özellikle de kazancıyla ilgili ciddi sorunların baş göstereceği, kişinin ne yapacağını bilemez duruma düşebileceği yönünde değerlendirilir.

Rüyada Çek Senet Görmek

Rüyada çek senet görmek, manevi duyguları yüksek, imanı tam, inancı sağlam, kötülük, fesat, hile ya da hırsızlık bilmeyen, nefsine yenilmeyen, görgülü, eğitimli, varlık içinde yetiştirilmiş, helal süt emmiş bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Senet Almak

Rüyada senet almak, rüya sahibinin iş yaptığı sektörde başarılarının sonunun gelmeyeceğine, rakiplerinin olmayacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına işaret eder.

Rüyada Senet İmzalamak

Rüyasında senet imzaladığını gören kişinin kafasındamaddi değeri olan bazı şeylerle vardır ve bu rüya kişininevini, iş yerini ya da odasını değiştirmek ve güzelleştirmek için alma hevesinde olduğu bir şeyi satın alacağına ya da o şeyin kendisine bir kişi tarafından armağan olarak geleceğine işaret eder. Rüya sahibi sürprizle karşılaşabilir derler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mehmet k (10 Haziran 2014 saat: 12:53)

    Ruyamda eski sevgilimi nisanlisi ile sakalasirken mutlu bir sekilde gordum oda da ben eski sevgilim nisanlisi bnm annem ve tanimadigim bir kisi yanimda oturuyordu eski sevgilim nisanlisi ile sakalasirken öpusmeye basladilar sonra ikisi birlikte odadan cikip buyuk bir binada ust kata ciktilar bende binanin alt katina inmeye basladim sonra birilerinin binaya saldirdigini gordum bir yere saklandim lavabo gibi ama yaninda dört bolmeden olusan bir havuz vardi birisi havuzu temizliyordu sonra ust kata ciktim orada ölmus kisileri gordum hic birinin yuzune bakmadim korkmustum sonra tanimadigim birisi vardi bana buranin sahibi cok zengin surada para var alalim lagzim olur dedi kagitlara sarilmis desteler vardi birisini acil baktim hepsi bos yazilmamis cekler vardi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,