RuyaTabirleri.com

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, rüya sahibinin etrafında sürekli dedikodu yapan ve hayatını boş işlerle geçiren kişiler bulunur. Bu tür bir çevreye sahip olması nedeni ile kişi istemediği durumlar içine girer ve onlara uyduğu için kendi ailesinde ve arkadaş çevresinde de huzursuzluklar yaşar. Rüyasında çekirdek çitleyen kişilerin iş yaşamlarında da ağızlarını sıkı tutamamaları nedeniyle pek çok sıkıntı yaşamaları söz konusu olurken, hoş olmayan davranışlarda bulunup, kırıcı, gereksiz dedikodular yapmalarından dolayı da uyarı almalarına alamettir. Başkalarının hayatları ile çok fazla ilgilenen kişileri ve aşırı merak nedeniyle sürekli başını derde sokan kişileri de işaret eder.

Rüyada Çekirdek Yemek

Çekirdek çitlemek ile benzer yorumlanır ve rüya sahibinin sürekli başkalarının gıyabında konuştuğunu, işyerinde adil davranmadığını ve işine geldiği gibi davrandığını da bildirir. Çekirdek yediğini gören kişiler yapılan haksızlıklara ses çıkarmadıkları için kendilerine yapılan haksız ve adaletsiz durumlarda da yalnız kalır ve yanlarında kimseyi bulamazlar. Bu rüya sahte arkadaşlıklara sahip olunduğunu ve olaylara yüzeysel yaklaşıldığını da bildirir.

Rüyada Çekirdek Görmek

Çekirdek kısmet ve hayırlı gelişmelere yorumlanır ve rüya sahibi için henüz olgunlaşmamış fırsatlara delalettir. Çekirdek görmek azim ve sabır sonucunda kişinin her işte başarılı olacağını ancak beklemesi gerektiğini de bildirir. Küçük girişimlerde bulunulacağına, zamanı gelmeden önce birtakım işlere girişilmemesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Çekirdek görmek bekar kimseler için aile kurma özlemi olarak da tabir edilir ve evli kimseler için de evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Çekirdek Çitlemenin Psikolojik Yorumu

Ufak şeyleri fazlasıyla dert eden ve her şeyi büyüten kişileri simgeleyen rüya, aile içinde kişinin kendisini ön plana çıkarmak istediğini ve arkadaşlık ilişkilerinde de sürekli liderlik rolüne büründüğünü belirtir. Çekirdek çitlemek aynı zamanda yerli yersiz konuşan, üstüne vazife olmayan olaylara karışan, çevresi tarafından sevimsiz bulunan kişilerin ruh halini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çekirdek Çitlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Damla (10 Temmuz 2015 saat: 06:04)

    Rüyamda köydeyiz.rahmetli babam ben kardeşim.babam çekirdek citliyor.bana mutfakta herkesin çekirdeği ayrı koyulmus birinizinkini getinin bana diyor kardeşimle bana ben hemen benim olan çekirdeği ye diyorum gidiyorum getirmeye. Mutfağa gittiğimde her yer şehit olan insanların resimleri onlara bakıyorum tek tek…bakarken de bir yandan ateşe kabukları atmiyorum. Babam çok mutlu ama hep gülüyor

  2. Sibel sevinç (19 Haziran 2015 saat: 12:05)

    Tepede bir yerde oturuyorum bir cami var aşağıda tam ortada ve onun bir cok yolu var 4 tane bir yoluda benim oturdugum yerde bir yolda yukarida başka yere cikiyo ama o yolu kapatmışlar gecilmiyo camiye giden benim yanımdaki yolda yemyesıl cam gobegi gibi cok guzel bi renk ama cok yokuş bakıncaorada oturmusum cekirdek yiyorum o kadar yiyorumki camimnin önü cekirdek kabuguyla doluyo ama o hic gecilmez yoldan yaslı bi amca geliyo bana biseyler soyluyoda ne diyo anlamadim ama gulerek bakiyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,