RuyaTabirleri.com

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek bir hayal dünyasında yaşandığının, kişinin yakın çevresinde sürekli yalanlarla karşılaştığının ve güvensiz bir hayat yaşadığının işaretidir. Rüyada çekirdek yemek hem çevredeki güvenilmez, iftiracı kişilere işaret eder, hem de bazı yorumlara göre, rüyayı gören kişinin çok yalan söyleyen biri olduğuna delalettir. Çekirdek yediğini gören kişi iftiraya uğrayarak hem işinden, hem de aile saadetinden olabileceği için rüyayı uyarı mahiyetinde ele almak doğru olacaktır.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyayı gören kişi hakkında yakın çevresinin son derece olumsuz laflar söylediğine ve ulu orta yerlerde isminin dedikodularla anıldığının işaretidir. Çekirdek çitlemek aynı zamanda kişinin havai bir yapıya sahip olduğunu ve ele avuca gelmez işler peşinde koştuğunu da gösterir. Rüyasında topluluk içinde çekirdek yiyen kişi genellikle çevresi tarafından beğenilmez ve sevilmez. Tek başına çekirdek çitleyen kişi ise, asosyal ve yalnız bir hayat sürdürür.

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyasında çekirdek gören kişinin emelleri geç de olsa gerçekleşir ancak bu rüya kişiye sabırlı davranması gerektiğini söyler. Aç gözlü ve ısrarcı davranışlar yerine sükunet içinde beklenildiğinde işlerin gerçek olacağına delalettir. Rüyada çekirdek görmek yeni atılımların da müjdecisidir. Kısmetlerin artacağına ve yeni kişilerin kapıda olduğuna dair haberci bir rüyadır rüyasında çekirdek gören kişi Allah katında da hayırlara vesile olan işlerle uğraşır. Çekirdek görmek aile sahibi olmaya ve bir yere yerleşik düzen kurmaya da işaret eder. Rüyasında çekirdeği toprağa gömdüğünü gören kişi ise çok büyük gelirler elde edeceği ve memleket değiştireceği işlere girişir. Büyük yenilik anlamına da gelir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyasında çekirdek kabuğu gören kişi genellikle gönül ilişkilerinde aradığını bulamaz ve daldan dala konar. Şıpsevdi kişilere işaret eden rüya aynı zamanda, iş konusunda da sebat edilmediği, her konuda kişinin sabırsız davrandığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çekirdek Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Meltem)09 12 12 2016 (11 Aralık 2016 saat: 09:28)

  Slm ben bu akşam şöyle bir rüya gördüm boşanma üzere olduğum kocamlan çıplak bir şekilde yatakta uzanmıştım ama dolabı karıştırıyodu giyinmek için bende uzandığım yerde avuç dolusu siyah çekirdek çıtlatıyordum sonra bakıyordum çekirdeklerim hep üZerime dökülüyordu sonra hepsini toplayıp odadan dışarıya çıkıyordum…bana yorumunu yazarsanız sevinirim

 2. şafak (18 Ağustos 2015 saat: 13:21)

  Rüyamda annemle bir yeşil bahçede yürüdüğümu görüyordum. Sonra ben üzüm ağacından gidip annemle kendime üzüm kopariyordum anneme kopardigim üzüm taneleri küçük tatlı uzumlerdi benim kopardigim üzüm ise sadece tek bi tanesi olan fakat çok büyük bir üzüm tanesiydi benim uzumum annemin üzümü kadar tatlı değildi. Sonra yine aynı rüyada armut ağacından armut toplayip yanımda olan akrabaları ma ikram ediyordum gördüğüm bahçe çok güzel ve her yeri agaclarla kaplı bir bahçeydi

 3. ahmet (02 Ağustos 2015 saat: 17:58)

  selamın aleyküm Ben rüyamda mahallede bir arkadaşımın abisiyle tartışıyorum ve yanımdada dayı oğlum var.
  Dayı oğlumda bende yana olmuyor ötekki arkadaşımın yanında oluyor ve ikiside beni terkediyor.Ondan sonra benim elimde normal poşet oluyor ve o poşetin içinde kuru leblebiyle çekirdek var ama ben cekirdegi fazla görmüyorm genelleme leplebiyi göürüyorum . Tam olarak hatırlamıyorum o kabadayı admala yiyoruz daha doğrusu benden istedi bende verdim.O kaba dayı adam beni konuşturmaya çalışıyor.Tam hatırlamaıyacagım bilmem insanlar böyle söyle diyor.Ve ben ayrılmak istediğim halde benle konuşmaya çalışıyor. Ve bende ayak üstü onu terk ettim. LÜtven cevaplarmısınız.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,