RuyaTabirleri.com

Rüyada Çekmek

Rüyada çekmek, çok geniş anlamlara sahiptir zira çekilen nesne veya durumun ne olduğu rüyayı sağlıklı şekilde yorumlamak için bilinmesi gereken detaylardandır. Rüyasında diş ağrısı çektiğini gören kişi dünya işlerine çok fazla daldığı için manevi yaşamını ihmal etmiş demektir ki bu da ahiret yaşamını düşünmeden hareket ettiğini ifade eder. İbadet eksikliğine de vurgu yapan rüya, yapılan yanlışların kişinin karşısına istemediği problemler olarak çıkacağını, özel yaşama dikkat edilmesi halinde daha iyi bir hayata kavuşulacağını bildirir. Rüyada bankadan veya bankamatikten para çekmek ise dara düşen kimseler için bolluk, sevinç ve müjdeli haberlerle dolu güzel bir sürece girildiğini işaret ederken, çalışılan işte yöneticiler tarafından takdir edilecek olmanın ifadesidir.

Rüyada Ağrı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çekmek aile fertlerinden birinin problemleri ile karşılaşmak veya bu sorunu çözmek için seferber olmak demektir. Kişinin birinci derecede yakınlarıyla alakalı konularda her türlü fedakârlığa katlandığını ancak zorlandığı durumlar olduğunu, zaman zaman kendisini çaresiz hissettiği için karamsar bir ruh haline girdiğini ifade eder. Geçici dertlere işaret eder. Böbrek ağrısı çekmek geçmişten gelen bir sıkıntıyı artık sona erdirmek isteyen kişinin farklı alternatif çözümler aramaya başlayacağını ve her ne kadar sıkıntıya düşse de yolundan vazgeçmeyeceğini bildirir.

Rüyada Birinin Saçını Çekmek

Tanıdığı birinin saçını çekmek o kişiye tatlı dille yapılacak bir uyarıya işarettir. Özellikle yakın bir arkadaş veya dosta yapılan bu uyarı ile ona verilen değeri göstermek anlamına gelir. Tanımadığı birinin saçını çeken kişiler ise doğru bildikleri yoldan şaşmayan, her koşulda dürüstlüklerini koruyan ve ilkelerinden vazgeçmeyen kişiler oldukları için iş yaşantılarında daima lider konumunda olacaklar demektir.

Rüyada Çekmenin Psikolojik Yorumu

Karmaşık duyguların ifadesidir ve özellikle içinde bulunulan sürecin kişiye karar vermekte zorluk yaşattığını, düşüncelerin netlik kazanamamasından ötürü rüya sahibinin kendisini karmaşa içinde hissettiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!