RuyaTabirleri.com

Rüyada Çember Görmek

Rüyada çember görmek, hedefleri tutturmak ve amaçları gerçekleştirmek için çaba göstermeye, uygun bir ortam hazırlamak için uğraşmaya, eldeki imkânları en doğru şekilde kullanmaya çalışmaya ve en küçük fırsatı dahi kaçırmamak için hep tetikte kalmaya delalet eder. Çalışma azmine, kendine olan güvene, gözü karalığa ve başarı için yaşamaya alamet eder. Bu rüya bazen de hayatından memnun olmayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Çember Çizmek

Rüyada çember çizmek, rüya sahibinin başarılarının değişmeyeceği anlamına gelir. Kişi hep aynı iş ve aynı zanaat ile hayatını kazanacak, başka alanlara ya da başka sektörlere girmeye cesaret edemeyecektir diye yorumlanır. Ömür boyu aynı işten ekmek yemeye ve hep aynı şartlarda yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Çember Çevirmek

Rüyada çember çevirmek de çember çizmeye benzer şekilde tabir edilir. Kişi geçmişte yaşadığı bir başarısızlık nedeni ile yeni atılımlar yapmaktan çekiniyor ve elindekini de kaybetmemek için elde ettiği maddi imkânlara razı geliyor demektir.

Rüyada Daire Şekli Görmek

Rüyada daire şekli görmek, rüyayı gören kişinin anne ve babasının göğsünü kabartacak, onları gururlandıracak ve yüceltecek kadar önemli ve büyük işler başaracağına ve zaferler kazanacağına alamet eder. Kişi, sevdikleri tarafından baş tacı edilecek demektir.

Rüyada Daire Çizmek

Rüyada daire çizmek, tabir yerindeyse rüya sahibinin yerinde sayacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına delalet eder. Yani değişmeyecek oranda gelir sahibi olmaya, büyük hedeflerle çıkılan yollardan eli boş dönmeye yorulur.

Rüyada Yeşil Çember (Başörtüsü) Görmek

Rüyada yeşil çember yani yeşil başörtüsü görmek, kişinin muradına ereceğine işaret eder. Ömür boyu sürecek saadete tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!