RuyaTabirleri.com

Rüyada Çemen Görmek

Rüyada çemen görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük miktarda kazanç elde etmesi sayesinde iş hayatında yeni ve farklı işlere gireceğine, bu işleri çok iyi bir şekilde idare etmesi ile büyük kazançlar elde ederek rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamak için kullanacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine ve artık güzel bir hayata kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sorunların kısa zaman içinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada Çemen Yemek  

Uzun bir zamandan beri çok büyük sorunlar yaratan iş hayatının yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine tabir edilir.

Rüyada Çemen Yediğini Görmek  

Rüyada çemen yemekle aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, gerçekleştireceği işler sayesinde ferahlığa ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Çemen Yapmak

Rüyayı gören kişinin, hayal ettiği bir işi gerçekleştirmek için uzun zamandan beri hazırlığını yaptığı adımı atmak üzere olduğuna, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine ve sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada Çemen Otu Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin çok büyük zorluklar taşıdığına, buna rağmen rüya sahibinin, adeta ekmeğini taştan çıkardığına, büyük zahmetler çekerek kendi işini kuracağına ve uzun bir zaman sonunda rahat edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!