RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin edindiği tecrübeler sayesinde yaşama karşı olgunlaşacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına bu durumun da hayatını kolaylaştıracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünce tarzını geliştirmesiyle birlikte bundan sonra artık en küçük olaydan öyle eskisi gibi büyük yaralar almayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kalabalık Cenaze Evi Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğine dair isabetli kararlar alacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine ve geçmişi arkasında bırakarak yeni bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Cenaze Evinde Olmak

Rüya sahibinin iç dünyasını temsil eder. Kişi, kendisiyle ilgili kişisel konular üzerinde yoğunlaşacak, bir süre sadece kendini dinleyecek ve ne istediğinden tam olarak emin olmak adına başka hiçbir şey düşünmeyecek demektir. Rüya sahibinin yaşamına yeni bir yön vermek istediği ve doğru kararlar alıp sonradan pişman olmak istemediği anlamına gelir.

Rüyada Cenaze Evinde Ağlamak

Çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin çok güzel günler yaşayacağına rivayet edilir. Başarılı olmaya, yükselmeye, hedeflere ve amaçlara ulaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuduğu ve geleceğini etkileyecek kararlarının yüzünü güldüreceğine tabir edilir.

Rüyada Cenaze Evinde Yemek Yapmak

Rüya sahibinin cefakâr kimse olduğuna, herkesin kötü gününe ilk kendisinin koştuğuna, ailesine ve akrabalarına çok düşkün olduğuna, onların mutluluğu için hiç düşünmeden her türlü fedakârlığı yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevdikleri ile dayanışma içinde olduğuna yorulur.

Rüyada Cenaze Evine Gitmek

Rüyayı gören kişinin içinden gelen sese ve duygularına kulak vererek hayatında ve kendi kontrolünde olan bazı şeylerde farklılık yapacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,