RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, rüya sahibinin tövbelerinin kabul olmasına ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Kişinin hidayete ermesine, hayatta zorluk çektiği her konuda kolaylık yaşamasına, çektiği çilenin bitmesine, döktüğü gözyaşının kurumasına delalet eder. Sağlık sorunlarının düzelmesi, borçların kapanması, ayrılıkların son bulması anlamına gelirken bir taraftan da rüya sahibinin hayatında aşkın, sevginin, barışın ve umudun hâkim olmasına bu sayede de kişinin her yeni güne güzel duygularla uyanmasına tabir edilir.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyasında namaz kıldığını gören kişinin dine olan bağlılığı ve inancı artar. Kişi, hak yolunda işlediği günahların af olması için tövbekâr olur ve yanlış yoldan dönerek Allah’ın emirlerini bir daha terk etmemek üzere doğru yola döner.

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüyada Cuma namazı kılmak, namaz rüyaları arasında en makbul ve en hayırlı olanıdır. Rüya sahibinin hayatta her istediğine sahip olması ve ömrünün keyif içinde geçmesi anlamına gelir. Bu rüya, kişinin hiçbir önemli hastalığı olmayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Büyük bir insan olmaya ve herkese fayda sağlamaya işaret eder. Rüya sahibi, toplumda büyük bir nişanenin sahibi olacak, sözü herkes tarafından dinlenecek ve adı her yerde işe yarayacak bu sayede de çevresindeki pek çok kişiye hayrı dokunacak demektir.

Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Rüya sahibinin büyük umutlarla atıldığı işlerinden hayır bulup kazanç elde etmesine ve dualarının kabul olmasına işaret eder. Kişi, işinin yolunda gitmesi nedeni ile sadaka vermeye niyetlenecek ve düşkün bir kişiye yardım için gönlünden koptuğu kadarıyla sadaka verecektir.

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak

Dünya evine girmeye ve bu yolda tatlı telaşlar ve tatlı sıkıntılar yaşamaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!