RuyaTabirleri.com

Rüyada Çengelli İğne Görmek

Rüyada çengelli iğne görmek, iyi ve güzel kimselerle karşılaşmaya, onlardan gelecek hayra ve mutluluğa tabir edilir. Yeni başlangıçlar, mutluluk verici gelişmeler ve müjdeli haberler anlamına gelir. Rüya sahibi için çok hareketli ve heyecanlı günlerin yaşanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine tabir edilir. Huzurlu, keyifli ve bol muhabbetli geçecek bir dönem olarak değerlendirilir

Rüyada Çengelli İğne Takmak

Rüyada çengelli iğne takmak, rüya sahibinin herkesle paylaşacağı, her yerde açıkça ilan edeceği ve uğruna kutlama yapacağı kadar hayırlı bir gelişme yaşayacağına delalet eder. Bazen de güzel bir teklif ya da iş ortaklığı anlamına gelir.

Rüyada Çengelli İğne Almak

Bir kişi rüyasında eğer çengelli iğne aldığını görüyorsa o kişi çok müjdeli bir haber alacak ve sevinçten adeta havalara uçacak demektir. Rüya sahibine büyük sürpriz olacak bir olay yaşamasına ya da böyle bir söz işitmesine işaret eder.

Rüyada Çengelli İğne Batması

Rüyada çengelli iğne batması, şans, kısmet ve uğur olarak yorumlanır. Rüya sahibinin önüne hayırlı bazı kısmet kapıları açılacak ve kar elde edeceği bir takım iş fırsatları elde edecektir. Kişi eline geçen şansın kıymetini bilirse başarıya doğru emin adımlarla koşacak demektir.

Rüyada Çengelli İğne Yutmak

Rüyada çengelli iğne yuttuğunu gören kişi, ciddi ve önemli bir yükümlülüğün altına girecektir diye ifade edilir. Rüya sahibinin kendinden emin olduğu bir borcun altına girmesine yine de elinde olmadan bu konuyla ilgili bazı endişeler yaşamasına delalet eder.

Rüyada Çengelli İğne Bulmak

Rüyada çengelli iğne bulmak, mutluluğa çok az kaldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, sağlığına, bolluğa ve berekete kavuşacağı bir şans yakalayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çengelli İğne Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nisanur (01 Eylül 2015 saat: 12:58)

  Rüyamda kendimi adı E ole başlayan çok temiz bir devlet hastanesinde görüyorum. Her yer bomboş ve ben hastane koridorunda yürüyorum. Daha sonra acil servise giriyorum ve oradaki yatakların hepsinin çarşafı kıpkırmızı. Acil serviste sadece bir tane hasta var ve onunda yanında iki hemşire var. Hemşirelerden biri diğerine bakarak bir ilaç ismi söylüyor ve o ilacı enjekte etmesini söylüyor. Diğer hemşire ise onu onaylıyor ve merak etmemesini söylüyor. Daha sonra ilaç ismi söyleyen hemşire ukala bir tavırla “Ben senin üstünüm tabi ki meraklanacağım” diyor ve yürüyerek yanımızdan uzaklaşıyor. Ben de diğer hemşirenin yanında gidiyorum ve onunla konuşmaya başlıyorum. Hemşire ilacı enjektörle değilde ÇENGELLİ İĞNEYLE enjekte ediyor ve enjekte etmeden önce bana veriyor ve çengelli iğneyi benim tutmamı istiyor. Ben ellerim titreyerek tutuyorum. O hemşire bana bu kadar heyecanlanmamamın gerektiğini söylüyor. Bende ona sağlık meslek lisesinde okuduğumu ve bu sene hemşirelik stajına başlayacağımı şimdiden briaz heyecanlandığımı söylüyorum (Ki bu doğru. Sağlık meslek lisesindr okuyorum ve bu sene hemşirelik stajına başlayacağım) o sırada bir şey oluyor ve çengelli iğne benim sol işaret parmağıma batıyor. Ben sakince elime iğne battığını söylüyorum hemşire telaşlanıyor ve bekle diyor. Birden bire koridorlar bir sürü insanlarla doluyor ve yanımıza doktorlar ve daha demin giden hemşire geliyor. Birden bana serum bağlanıyor ve bir doktor o serumun alt ucunu tutarak “Karar verin felç mi kalsın ölsün mü?” Diyor. Ben ölmek isterken diğer sağlık çalışanları benim felç kalmamı istiyor ve doktor o anda bir şeyler yapıyor. Daha sonra kendimi o kırmızı çarfaşlı yataklardan birinde yatarken buluyorum karşıda bir sürü insan ve benim hologramım veya hayaletim diyeyim yerde yatıyor. Herkes sevinçle ölmeyip felç kaldığım için bağırıyor. Ben ise o sırada felç kalmayayım ölmek istiyorum die onlara bağırıyorum. Onalr beni umyrsamıyorlar fakat birden bire onların yanında annemi, babamı ve ağabeyimi görüyorum. Annem birden bana dönüyor ve “Ölmedin.” Diyor bende ağlayarak “Ama felç kalmak istemiyorum” diye bağırıyorum. Annem bana bakarak “Tam fekç kalmadın. Yarım yamalak yürüyebiliyorsun.” Diyor ve rüyam orada bitiyor ve ben sol işaret parmağımda sızı hissederek uyanıyorum.

 2. Neslihan (29 Ağustos 2015 saat: 02:34)

  Eski evlerin oldugu Bir yerde sanki biryere erişmek istermiscesine kosuyordum sonra biri çıktı karşıma genc uzunboylu ve biryerden bir avuç cengelliigne aldı e koşmaya başladı bende arkasından kosuyordum tam yakaladım derken oğlum mama yemeğe uyandı ve ruyam yarım kaldı

 3. kadir karagöz (30 Mart 2015 saat: 13:44)

  Selamun aleykum ben bogazimdaki bi rahatsizlik yuzunden hastanede yatis verildi serum takmak ici. Hemaire bi canta acti orda cesitli aletler vardi ama engelli igne o an dikkatimi cekti digerlerine hic bakmadim bile baska bir ruyadada bir masanin uzerinde cengelli igneyle oynuyordum ucu açikti ve cok sivriydi ama sadece elim gozukuyordu. Yorumlarsaniz cok sevinirim

 4. Aynur burunsuz (12 Ocak 2015 saat: 12:56)

  Merhaba.ruyamda eski eşimin omzuna yeni eşinin çengelli iğneler batirdigini derisine geçirdiğini ve eski eşimin bundan rahatsız olduğunu gördüm iğnelerin yarısını çıkardım etinden ve cok merak ediyorum bunun anlamı nedir? Teşekkürler. ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,