RuyaTabirleri.com

Rüyada Çengelli İğne Görmek

Rüyada çengelli iğne görmek, iyi ve güzel kimselerle karşılaşmaya, onlardan gelecek hayra ve mutluluğa tabir edilir. Yeni başlangıçlar, mutluluk verici gelişmeler ve müjdeli haberler anlamına gelir. Rüya sahibi için çok hareketli ve heyecanlı günlerin yaşanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine tabir edilir. Huzurlu, keyifli ve bol muhabbetli geçecek bir dönem olarak değerlendirilir

Rüyada Çengelli İğne Takmak

Rüyada çengelli iğne takmak, rüya sahibinin herkesle paylaşacağı, her yerde açıkça ilan edeceği ve uğruna kutlama yapacağı kadar hayırlı bir gelişme yaşayacağına delalet eder. Bazen de güzel bir teklif ya da iş ortaklığı anlamına gelir.

Rüyada Çengelli İğne Almak

Bir kişi rüyasında eğer çengelli iğne aldığını görüyorsa o kişi çok müjdeli bir haber alacak ve sevinçten adeta havalara uçacak demektir. Rüya sahibine büyük sürpriz olacak bir olay yaşamasına ya da böyle bir söz işitmesine işaret eder.

Rüyada Çengelli İğne Batması

Rüyada çengelli iğne batması, şans, kısmet ve uğur olarak yorumlanır. Rüya sahibinin önüne hayırlı bazı kısmet kapıları açılacak ve kar elde edeceği bir takım iş fırsatları elde edecektir. Kişi eline geçen şansın kıymetini bilirse başarıya doğru emin adımlarla koşacak demektir.

Rüyada Çengelli İğne Yutmak

Rüyada çengelli iğne yuttuğunu gören kişi, ciddi ve önemli bir yükümlülüğün altına girecektir diye ifade edilir. Rüya sahibinin kendinden emin olduğu bir borcun altına girmesine yine de elinde olmadan bu konuyla ilgili bazı endişeler yaşamasına delalet eder.

Rüyada Çengelli İğne Bulmak

Rüyada çengelli iğne bulmak, mutluluğa çok az kaldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, sağlığına, bolluğa ve berekete kavuşacağı bir şans yakalayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!