RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenin Görmek

Rüyada cenin görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır, sürprizlere, müjdeli ve hoş olaylara işaret eder. Rüya sahibi için yeni başlangıçlar, fayda getirecek adımlar ve sonu mutlulukla bitecek kararlar anlamına gelir. Yani yenilik ve güzellik olarak tabir edilir. Rüyada cenin görmek, rüya sahibinin hayalleri ve planları olduğu şeklinde yorumlanır. Cenin bunun sembolüdür ve hayallerin de, planların da, isteklerin de zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Bunun için sadece sabır ve zaman gereklidir.

Rüyada Cenin Düşürmek

Rüyada cenin düşürdüğünü gören kişinin gurbete gideceği yorumu yapılır. Rüya sahibi, bir süre başta ailesi olmak üzere, sevdiği herkese ve her şeye hasret kalacak, bu nedenle özlem dolu ve sıkıntılı günler yaşayacak demektir. Bu ayrılık rüya sahibini bir hayli yıpratacaktır.

Rüyada Ölü Cenin Görmek

Rüyasında ölü cenin gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayacak ve bu durumdan çok etkilenecektir. Rüya sahibi yaşadığı hüsranın verdiği olumsuz etki nedeni ile bir süre umutsuzluğa düşecek ve mutsuz olacaktır.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek hayatın iyi yönde gelişmeler göstereceğine yani tatsızlıkların, sıkıntıların, sorunların ve dertlerin biteceğine ve hayatın yavaş yavaş düzene gireceğine işaret eder. Mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet ettiği gibi şansın da geleceğin de parlak olması anlamına gelir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek iyi değildir. Kötü şans ve kötü haber anlamına gelir. Rüya sahibi için sonu görünen olaylara ve bazı kimselerle vedalaşmaya işaret eder. Ayrılıklar ve bitişler şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Bir kişi rüyasında henüz doğduğu halde bir bebeğin konuştuğunu görürse, şans kendisinin yüzüne gülecek demektir. Çünkü kısmet anlamına gelir ve mutluluğa delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cenin Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. suat (02 Nisan 2014 saat: 05:30)

  Bir hastanenin doğum servisinde bekliyorum ve onlarca cenin vardı. Kimisi canlı kimisi şekil bozukluğu olan xeninlerdi. Bir tanesi rahimin içinde ve ağlıyordu onu çıkartmak istedim ama zarar veririm diye dokunmdım. Doktor geldi yırt rahmi boğulacak dedi. Bende rahimi yırtım. Ve cenini kurtardım. Ama bazı ceninlerin şekli çok tuhaftı ve hiç birinin annesi ortada yoktu. Ve sanki hepsi benim yapacağım müdahale ile kurulacaktı. Ve cok şaşkın bir haldeydim ne yapacağımı bilmiyordum ve hepsine yardımcı olmaya çalışıyordum

 2. SELMA (05 Şubat 2014 saat: 10:12)

  Merhaba ruyamda kürtaj oldum ama neden olduğumu bilmiyorum sonra temiz bir suyun içine koyduğumda bebek netleşiyor yani herseyi belli oluyor erkek bebek çok üzülüyorum sonra etrafımdaki insanlardan saklamaya çalışıyorum.Gömmek için mücadele veriyordum.
  Eski patronumun kızından saklamaya çalışıyorum.Patronumun kızını görünce bir bahçe içerisinde bir duvarın dibine atıyorum dedikodu çıkmasın diye.

 3. şeyda (03 Ocak 2014 saat: 20:43)

  Erzurum da nişanlımla ve arkadaşlarımızla birlikte bir yemekteydik.tarihi bir caddede ve cami tabelalı bir evin altında bir masa açmış yemek yiyorduk.cami adı altında yapılmış tarihi evin resmini çektim sonra bir apartmanın en yüksek tepesıne çıktık ve ordan caddede görünen tüm uzun balkonlu evleri kareye almaya çalıştım zoom yaparken bir balkonda duran sıralı saksıların içinde ölü ceninler gördüm sonra kendimi doğum yarışmasında buldum ağzından canlı bebek çıkaran kazanıcaktı sıra 3olu cenin çıktı bana sıra geldiğinde ağzımın içinde dikenli otlar hissettim bebek ölmesin diye kendimi çok zorladım.cenin basta cansızdır fakat sonra suya atılmış balık gibi çırpındı ve yasamaya başladı yasadığına sevinmeden ağzımdaki dikenleri bir kadının tek tek çıkardığını gördüm.canım çok yandı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,