RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenin Görmek

Rüyada cenin görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır, sürprizlere, müjdeli ve hoş olaylara işaret eder. Rüya sahibi için yeni başlangıçlar, fayda getirecek adımlar ve sonu mutlulukla bitecek kararlar anlamına gelir. Yani yenilik ve güzellik olarak tabir edilir. Rüyada cenin görmek, rüya sahibinin hayalleri ve planları olduğu şeklinde yorumlanır. Cenin bunun sembolüdür ve hayallerin de, planların da, isteklerin de zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Bunun için sadece sabır ve zaman gereklidir.

Rüyada Cenin Düşürmek

Rüyada cenin düşürdüğünü gören kişinin gurbete gideceği yorumu yapılır. Rüya sahibi, bir süre başta ailesi olmak üzere, sevdiği herkese ve her şeye hasret kalacak, bu nedenle özlem dolu ve sıkıntılı günler yaşayacak demektir. Bu ayrılık rüya sahibini bir hayli yıpratacaktır.

Rüyada Ölü Cenin Görmek

Rüyasında ölü cenin gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayacak ve bu durumdan çok etkilenecektir. Rüya sahibi yaşadığı hüsranın verdiği olumsuz etki nedeni ile bir süre umutsuzluğa düşecek ve mutsuz olacaktır.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek hayatın iyi yönde gelişmeler göstereceğine yani tatsızlıkların, sıkıntıların, sorunların ve dertlerin biteceğine ve hayatın yavaş yavaş düzene gireceğine işaret eder. Mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet ettiği gibi şansın da geleceğin de parlak olması anlamına gelir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek iyi değildir. Kötü şans ve kötü haber anlamına gelir. Rüya sahibi için sonu görünen olaylara ve bazı kimselerle vedalaşmaya işaret eder. Ayrılıklar ve bitişler şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Bir kişi rüyasında henüz doğduğu halde bir bebeğin konuştuğunu görürse, şans kendisinin yüzüne gülecek demektir. Çünkü kısmet anlamına gelir ve mutluluğa delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!