RuyaTabirleri.com

Rüyada Cennet Papağanı Görmek

Rüyada cennet papağanı görmek, aile sıcaklığı içinde geçecek yıllara işaret ederken, vefat etmiş aile yakınlarının ölmeden önce yakın çevrelerine haklarını helal ettiklerini işaret eder. Aile büyüklerinin ömürlerinin sonuna geldiklerinde mal taksimi yapacaklarına ve tüm evlatlarına eşit şekilde mal ya da para bırakacaklarına, arkalarından hiç kimsenin huzurunun bozulmayacağı şekilde davranacaklarına delalettir. Bekar erkekler için dini itikatlarına çok bağlı, zeki ve mesleği olan genç bir hanımla tanışıp, kısa süre sonra nişanlanacak olmaya tabir edilirken, bekar bayanlar için kısmetlerinin zengin ve geniş bir çevreye sahip, iyi işi olan, çok kazanan biri olacağını müjdeler. Gelecek konusundaki endişelerden kurtulmak ve kişinin üzerindeki nazarın dağılması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Cennet Papağanı Öldürmek

Anne veya babadan kötü sözler işitecek bir hayat yaşamak, yanlış işlere kalkışmak ve ikaz almak manasına gelen rüya, aradaki kırgınlığı düzeltmeye fırsat bulamadan bu aile büyüklerinden birini kaybetmek ve vicdan azabı çekmek anlamına gelir. Yüzeysel meselelere çok fazla ilgi göstermenin ve maneviyatla fazla ilgilenmemenin neticesinde paragöz, aşırı maddeci biri haline gelineceği konusunda da ikaz olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Cennet Papağanı Bulmak

Büyük bir iyilik yaparak hiç tanınmayan birinin hayatını kurtarmak veya bu kimseye şifa vermek suretiyle sevap kazanmak demektir. Rüya sahibinin arkasından her zaman iyi konuşan insanlar olduğuna, çok sevilen, herkesin değer verdiği, samimiyeti ve dürüstlüğü ile tanınan, güven duyulan bir kimse olarak yaşanacağını müjdeler. İyi insanlarla ahbap olmaya, her işte hayırlı neticeler almaya da delalettir.

Rüyada Cennet Papağanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile desteği görmeye ihtiyaç duyan, aile üyelerini kuvvetli bir bağla birleştirmek için çabalayan kimselerin işaretidir. Kırgınlıkları ya da küskünlükleri gidermek adına insanlarla konuşmak istemenin ve çözüm arayışının da simgesi olan rüya, olaylara genellikle iyi tarafından bakmaya da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!