RuyaTabirleri.com

Rüyada Cep Telefon Görmek

Rüyada cep telefon görmek, hasret çekilen ve sevilen bir kişiyi aramak, onunla yeniden görüşmek ve eski dostlukları canlandırmak demektir. Kişinin iletişiminin güçleneceğini, kendisini çevresine karşı daha doğru şekilde ifade edeceğini ve daha önce oluşan önyargıları yok edecek girişimlerde bulunacağını, kırgınlık veya küskünlük içeren durumların bir an önce çözüme kavuşması için harekete geçeceğini bildirir. Özel yaşamı ile ilgili süre gelen bir sıkıntıyı çözen rüya sahibinin eşiyle ikinci bir balayı yaşayacağını ve romantizm dolu günler geçireceğini, özelikle çocuk sahibi olmak isteyenler için elverişli bir dönem olduğunu alamet eder. Neşe ve keyif ortamında geçen bir işe sahip olan kişinin kendisini her konuda tatmin edeceği bu dönemde şans da kişiden yana olacaktır.

Rüyada Cep Telefon Tamir Etmek

Tamamlanması zor bir işle karşılaşan rüya sahibinin alacağı bir yardımla sorunu kökten çözeceğini ve sonraki işlerde edindiği bu tecrübeden yararlanarak hareket edeceğini işaret eder. Küçük bir yatırımda bulunmak veya para biriktirmeye başlamak şeklinde de yorumlanan rüya, var olan şartlara uyum sağlamak konusunda zorluk çekilmeyeceğini ve her zaman elindeki ile mutlu olmayı başaran rüya sahibinin inancını kuvvetlendirerek zorluklarla daha kuvvetli şekilde mücadele edeceğini de bildirir.

Rüyada Cep Telefon Kırmak

Kötü ilişkileri koparıp atmak, kişiye haksızlık eden kimselere haddini bildirmek, iyi niyetli de olunsa bazen aşırı kırıcı şekilde davranmak anlamına gelir. Kişiye yakınlığı ile tanınan birinin yapacağı yanlış bir hareket sonucunda küslük yaşanacağını ve bu durumun çok uzun yıllar süreceğini bildiren rüya, aynı zamanda aileye karşı rest çekilecek bir durumla karşılaşılacağının da tabiridir.

Rüyada Cep Telefon Görmenin Psikolojik Yorumu

Her duygusunu dile getirmek isteyen ve sürekli olarak başkalarına karşı kendini anlatmak, ifade etmek zorunda hisseden kişilerin zaman zaman kötü duruma düşmelerini ve içine kapanmalarını temsil eder. Aşırı duygusal bir yaklaşım içinde bulunulduğunun da işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cep Telefon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. funda (10 Haziran 2016 saat: 17:27)

    Rüyamda kızımla beraber benim calıştığım ofise geliyoruz.Patronum kızımı yanına cağırıyor ve kullanmadığı cep telefonunu kızıma hediye ediyor.kızım cok seviniyor ama telefonda bir bozukluk var servisini bulamıyoruz patronum yardımcı oluyor araştırıyoruz birlikte sonunda bulup yaptırıyoruz

  2. Harun (12 Mayıs 2016 saat: 06:59)

    Rüyamda cep telefonumdan geçmişle ilgili gizemli bir izlerken telefondan doğru bana büyü yapılıyordu Telefonu kapattım sonra açmaya çalıştığımda dumanlar çıkmaya başladı açılmadı. Bende tünel gibi biyerden geçiyorum karşıma gergedan suretli yaratıklar çıkmaya başladı beni engellemeye çalışıyorlar Bende Onların üzerine uçuyorum Elimi dokununca taşlaşıp dağılıyorlar.

  3. hakan (11 Mayıs 2015 saat: 06:34)

    rüyamda arkadaşımla bankaya gidiyorum namaz vakti geldiginde cuma namazına gidiyoruz, cemaat le namaz kılarken bir karışklık oluyor sarıklı cübbeliler camiye doluşuyor , o karışıklık sırasında telefonuma bir mesaj geliyor ‘Kimsin, Hangi cemaat densin’ cevreme bakıyorum cami içinde kameralar var izlendigini fark ediyorum , camiden cıkarken elinde uzun namlulu silahlar olan adamlar çatışıyor, o kalabalık içinde arkadaşımı kaybediyorum herkes kendi canının derdinde , beni o çatışmanın ortasından biri kurtarıyor ,attıgını vuran sanki özel egitim almış biri , kim oldugunu bilmiyorum eve gelirken polis oldugunu tahmin ettigim bir kaç kişi beni durduruyor kimlik soruyorlar cüzdanımdan kimligimi cıkartıp veriyorum , bu senin kimligin degil diyorlar kimlige bakıyorum kimlik benim degil cüzdanımdan farklı kimlikler cıkıyor kendi kimligimi bulamıyorum, sonra kendimi evde buluyorum . evdekilere ölümden döndüm çatışmanın ortasında kaldım diyorum babam koltukda oturmuş bunların hepsini ben yapıyorum o adamları oraya ben gönderdim diyor ve orada uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,