RuyaTabirleri.com

Rüyada Çerçeve Görmek

Rüyada çerçeve görmek, rüya sahibinin, planlı, programlı ve disiplinli bir hayatı olduğu anlamına gelir. Kişi, çok dakiktir, her saniye kendisi için önem taşıdığından dolayı, bir dakikasını dahi boşa geçirmek istemez. Kararlılığı, kıvrak zekâsı, çalışkanlığı ve tutarlılığı sayesinde çevresinde yaptıklarının arkasında duran, kendisini destekleyen ve her kararında kendisine inanan pek çok kişinin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çerçeve Kırılması

Rüyada çerçeve kırılması, rüyayı gören kişinin ailesiyle ilgili yaşanacak çok önemli bir değişiklik olacak demektir. Aile bireylerinden birinin hayatıyla ilgili radikal bir plan alması ve bu nedenle evdeki dengelerin değişmesi ve rüya sahibi de dâhil diğer tüm aile bireylerinin de hayatlarının yeniden şekillenmesi anlamına gelir.

Rüyada Çerçeve Hediye Almak

Rüyada çerçeve hediye almak, rüya sahibinin ailesindeki uyuma, birlikteliğe, dayanışmaya, sevgiye ve saygıya delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile bireylerinin birbirlerine sıkıca kenetlendiği, birlikte karar alıp, birlikte hareket ettiği bundan da çok mutlu oldukları anlamına gelir.

Rüyada Boş Çerçeve Görmek

Rüyada boş bir çerçeve görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, isteklerin ve hayallerin yarım kalmasına, sıkıntıya, zorluğa işaret eder. Rüya sahibinin planlarının tutmayacağı bu nedenle de durumu kabullenmesinin zaman alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çerçevede Resim Görmek

Rüyada çerçeve içinde resim görmek, rüya sahibinin duygu ve düşüncelerine işaret eder. Bu rüya genelde resmin niteliğine göre yorumlanmakla birlikte genel anlam itibariyle, rüya sahibinin iç dünyasının yansıması olarak kabul edilir.

Rüyada Cam Çerçeve Görmek

Rüyada cam çerçeve görmek, rüya sahibinin isteklerinin boyunu aştığı ile yorumlanır. Kişi, imkânlarının çok üstünde olan ve bütçesini aşan bazı şeylere sahip olmak istiyor bu nedenle de bazı şeyler sürekli içinde ukde olarak kalıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çerçeve Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. saniye (01 Ekim 2015 saat: 11:04)

  Bir akrabamiz ev almis ama ole bole değil saray gibi ışıl ışıl parlıyor camları uzun perdeler açık icerisi net gozukuyorDuvarlarda 20 30 tane çerçeve var hep kizinin resimlerini koymuslar.çok hoşuma gidiyor.ben bu akrabamin evine hiç gitmedim bubarada

 2. Şeyda (21 Ağustos 2015 saat: 10:30)

  Dikdörtgen şeklinde, büyük, dore bir çerçevenin içinde yine dore rengi, büyük bir anahtar gördüm. O esnada annemle bir mevzu üzerine konuşuyorduk ama ne olduğunu ve ne şekilde (tartışıyor muyduk yoksa normal bir sohbet havasında mıydı) olduğunu hatırlamıyorum. Dikkatlice çerçeveyi inceliyordum. Sonrasında kuran kursu gibi bir yerde pişmiş sarmısak yediğimi gördüm ve etrafımdakilere de ikrsm ettim ama istemediler bana da başka bir tanıdık ikram etmişti

 3. hatice (17 Şubat 2015 saat: 07:44)

  Eşim rüyamda camli cerceveyi yere atiyor ve camlari kiriliyor.Bende buna cok sinirleniyorum ve kirilan cerceveyi alip bende yere atiyorum ve cam cok parcalara ayriliyor..eşime diyorum sen hep böylesin hep birseyleri kiriyorsun…birbirimizle konusmuyoruz nedemek?

 4. berivan (12 Aralık 2014 saat: 11:52)

  Cerceve dukkanina gitmisim ablam ile ablam bakim cikiyo cikarken belirli yerdeki cerceveler dokuluyor. Birini alip saticinin yanina yaklasiyorum kadin koltugun ustudeki bebegi ile sakalasiyo.cami kirik yanliz cerceve saglAm onu kadin dan istiyordum .
  Bu ne anlama geliyo cok etkisinde kaldim. Yorumlarsaniz eger icim rahatlicak. Simdiden tesekkurler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,