RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek hayra değil şerre delalet eder. Rüyasında ceset gören kişi büyük üzüntüler yaşayacak, alacağı bir haber nedeni ile kedere boğulacak ve kalbinde ömür boyu acısı hiç dinmeyecek kayıplar yaşayacak demektir. Rüyada ceset görmek çok zor durumda olduğu için desteğe ihtiyacı olan bir kimseye de işaret eder. Bazen de evdeki hesabın çarşıya uymamasına yani rüya sahibinin hayatının ve işlerinin planladığı yönde gitmemesine bu nedenle de zor duruma düşmesine delalet eder. Rüyada ceset gören kişi için hayatının en zor günlerinin yaklaştığı yorumu yapılır.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçtığına, acılarını hafifletmek ya da bastırmak için onları yok saymasına ve içine atmasına tabir edilir. Rüya sahibi acısını yaşamadığı ve içinde tuttuğu için daha çok yıpranacaktır.

Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek

Rüyasından ceset taşıdığını gören kişinin meslek hayatındaki sorumluluk çok ağırdır. Yaptığı iş hatayı kabullenmeyecek kadar büyük ve önemlidir. Rüya sahibi ciddi işler yaptığı için çok dikkatli ve özenli olmak zorundadır.

Rüyada Ceset Gömmek

Fayda anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayra vesile olacak şeyler yaşaması ya da birinden fayda görmesi şeklinde tabir edilir. Bu rüya bazen miras sahibi olmak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Ceset Kokusu Duymak

Kötü haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatını alt üste edeceği ve büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı bir şey öğreneceği ve uzun süre kendini toparlayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ceset Yıkamak

Rüya sahibinin o kişi için bir hayır işlemesine ya da ona en zor anında destek olmasına işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kimin cesedini yıkadığını görürse, o kişinin hayır duasını alacak bir şey yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,