RuyaTabirleri.com

Rüyada Cesetler Görmek

Rüyada cesetler görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin arka arkaya alacağı kötü haberlere, karşılaşacağı musibetlere, melanetlere, aksiliklere ve başarısızlıklara işaret eder. Düzenin bozulmasına ve huzurun kaçmasına neden olacak kötü olayların meydana geleceğine ve rüyayı gören kişinin kendisini içinden çıkılmaz hallerde ve olumsuz olayların ortasında bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Suda Cesetler Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı işte zarar edeceğine, bu nedenle de malının ve parasının azalacağına alamet eder. Rüya sahibi maddi anlamda başarısız olacağı bir iş nedeni ile sadece güç kaybetmeyecek aynı zamanda çok üzülecek demektir.

Rüyada Yolda Cesetler Görmek

Rüya sahibinin hayırlı niyetlerle ve büyük umutlarla yaptığı atılımlara ve girişimlere giden yolların tıkanacağına ve rüyayı gören kişinin bu işlerden yana elinin boş kalacağına delalet eder. Engeller nedeni ile zaman, para ve iş kaybı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kefenli Cesetler Görmek

Rüyasında kefenli cesetler gören kişinin etrafında ketum yani sır tutan ve kendiyle ilgili bazı şeyleri söylemekten özenle ve bilinçli olarak kaçınan kimselerin olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin samimiyetlerine inandığı kişilerin kendisine açıklamak istemediği ve ondan kaçırdığı bazı gerçeklerin olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Toplu Cesetler Görmek

Rüyasında toplu halde cesetler gören kişinin rüyası kötü haberler alacağına ve bir anda pek çok kötü olayla karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayallerinin yıkılmasına, umutlarının kırılmasına, gülen yüzünün solmasına ve yolunda giden hayatının bozulmasına neden olacak bazı tatsız durumların baş göstereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çürümüş Cesetler Görmek

Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse uğraşmaktan artık canına tak edecek çok inatçı ve çetin bir problemin ortaya çıkacağına ve rüya sahibinin sorunların ortasında kalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cesetler Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sultan (26 Aralık 2014 saat: 01:02)

  Araba ile yolda gidiyorm sonra birden bire kaza olmus da sanki cesetler sağa sola sıçramış sandım onlari ezmeden geçmek için direksiyonu çevirip suretiyle sürmeye devam ettim ama hala gittikçe cesetler çok kötü bir hal aldi kimisimnin kolu koşmuş kimisinin başı en sonunda yolun sonuna geldim ve kazılmış bir çukurla karşılaştım etrafımda kayalıklar uçurum ve denizle kaplıydi

 2. su (23 Aralık 2014 saat: 09:35)

  Ruyamda once annemle biyerlere gidiyoruz bianda kendimizi komsunun evinde buluyoruz orada otururken annemn kasık bölgesi gozukuyo cok ayip hadi kalk gidiyoruz diyorum. Sonra kendimi mezba gibi soguk bi depoda buluyorum ama korkmuyorum ölenlerin derileri yüzülüp kafaları koparilip orda raflarda duruyo hatta birini arkadasima bnzetiyorum ama o degilmis sonra uyandm Allah hayrlata cikarsn

 3. Yeşim (13 Haziran 2014 saat: 08:11)

  Ruyamda yolculuk yapiyordum.Kış mevsiminde denizin yanında geçerken suyun içinde ölü insanlar ve bir adamın elinde suya atılmak üzere olan kanlar içinde ölü bebekler gördüm korkuç bir kalabalık vardı herkes çığlık atıp ağlıyordu.Benimde midem bulandı o sırada ailemi aramaya başladım ve karların içinden bana doğru koşuyordu kardeşlerim ablam yiğenim daha sonra ailemle bir arabaya binip ordan uzaklaşıp çok güzel bir yere gidiyordum. tabiri nedir

 4. emine toprakci (06 Haziran 2014 saat: 00:24)

  Ruyamda tanidigim 2 kisinin cesedini gordum oncesinde ben oldurmusum onlari bi eve giriyorum cok pis kokan bir ev yerde bir kopek lesi var o 2 kisi de ivan da yatiyor. Tiyatro yapan bir arkadasim da onlarin yaninda yatiyor ben numara yapiyor o olu degil diyorum ve o kalkiyor. Evden cikiyorum sonra su kenari bir yere orada bireri bir seyler yapiyorum sonra eve geri geliyorum kapiyi anahtarl acmaya calisiyorum iceriden bir kadin aciyor o kadini cesetleri ve evi temizlemesi icin tutmusum iceri girip elime eldiven takip o kisilerin kiyafeeeini bir torbaya dolduruyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,