RuyaTabirleri.com

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek rüya sahibinin ömrü hayatı boyunca hiç sefalete düşmeyeceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine yorulur. Rüya sahibi hayatını adil, dürüst ve temiz olmak ilkeleri üzerine kurmuş ve bu prensiplerinden her ne pahasına olursa olsun ödün vermeyecektir.

Rüyasında çeşme gören kişinin yapacağı bir hata nedeni ile ya da atacağı yanlış bir adım sebebi ile tüm kazancı da malı da oluk oluk akıp gidebilir. Bu nedenle rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi durumunda temkinli davranmasında fayda olacaktır. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin güzel olaylar yaşaması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Bu kişinin hak yolunda ve din kapısında güzel işler yapması sayesinde gerçek bir mümin olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi herkese yardım eden kişi olduğu için Allah’ın da kendisine yardım ettiğine ve kendisini hiç darda bırakmadığına tabir edilir.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyasında çeşmede el yıkadığını gören kişi elini harama ve zinaya sürmez, hayatı boyunca yakalanacağı tüm olası hastalıklardan da bu rüya sayesinde kurtulmuş olur.

Rüyada Çeşme Akması

Rüyada çeşme akması iki şekilde tabir edilir. Çeşmeden akan su eğer tatlı ise ağız tadına, su acıysa sıkıntıya ve derde delalet eder.

Rüyada Çeşme Yaptırmak

Rüya sahibine manevi huzur verecek bir iş yapacağı ve bu sayede içinin ferahlık ile rahatlıkla dolacağı anlamına gelir. Kişinin vicdanı da kafası da son derece huzurlu olacak demektir.

Rüyada Çeşme Kapatmak

Rüya sahibinin gerek Allah’a olan inancından kaynaklanan israf haramdır inancı gerek tutumlu yapısı sayesinde malını ziyan etmeden gerektiği şekilde harcamasına işaret eder. Rüyasında çeşme kapattığını gören kişi, zorunlu olarak da borçları nedeni ile harcamalarına istemeden kısıtlama getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çeşme Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Süleyman (28 Ekim 2015 saat: 23:19)

  Rüyamda bi yoldan gecerken bakıyorum bi ceşme var üzerinde de şekiller var sümerlilere ait diyorum yanına gidiyorum onun hemen arkasında bi çeşme daha var buda eski çeşme ama okadar eski değil onu görünce de diyorum kendime hatırlıyorum orayı ve o sümerlilere ait olan çeşme daha önce yoktu burda diyorum sonra yanına gidiyorum çeşmeyi incelemek için yanındaki ağaca bakıyorum dalında taştan el var ve dört parmağında yüzük vardı ve uyandım sonra ama çeşmelerin ikiside akmıyodu yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 2. müjgan (02 Ekim 2015 saat: 23:57)

  iyi akşamlar allah hayırlara vesile etsin dün gece rüyamda yatağımın yanında duvarda çeşme vardı çeşmeyi açıp elerimi yıkıyorum sonrada kapatıyorum sanki orayı tam hatırlamıyorum ellerimi silkeliyorum bunu bi kaçdefa gördüm gece boyunca yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

 3. Berfin yılmaz (18 Haziran 2015 saat: 13:46)

  Rüyamda; Sürekli vakit geçirdiğim odamın arka camından dışarı baktığımda yeni yapılmış bir çeşme gördüm. Yapılmıştı, fakat su aktığını görmedim. Ayrıca bu çeşmenin suyu açmak için herhangi bir materyali yoktu. Sadece duvardan örülmüş bir çeşme, üzerinde de suyun akması için mutfak çeşmelerine benzer demir bir materyal vardı

 4. halil (06 Şubat 2015 saat: 07:06)

  Birinin Çeşmesinden bir bardak su ictim. Daha sonra cesmeyi kapatmak istedim ama tam kapanmadı. Az az aktı tamir edeyim dedim bu kez çok aktı. Tamir için baya bi uğraştım ama o ara eski calisma arkadaslarimi gördüm. Onlarla kucaklastım hasret giderdim. Allah hayra çıkarır inşallah.

 5. Gizem yılmaz (31 Ocak 2015 saat: 07:39)

  Rüyamda bir şeye su doldurmak için çeşmeyi açıyordum daha sonra kapattım, tam dolmadığını gördüm tekrar doldurmak için açtığımda doldurmak için kullandığım şey kırıldı ve suyu kapattım. Su kendi kendine açıldı kapattım tekrar açıldı ve taşmaya başladı yerlere sürekli tazyikli bir şekilde akıyordu daha sonra da kapatamadan uyandım.

 6. senay nalan (19 Ocak 2015 saat: 09:12)

  Ruyamda birçesme basindayim ve bir kadin su doldurmak istiyo ama çeşmenin başi krik ama ginede açiyorum su iciyor sonra su dolduruyor sonra kadin gidiyor ve bende gidiyorum ve birde ruyamda erkek arkadaşimin unune gri bir elbise brakıyorum lutfen ruyami yorumlayabilirmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,