RuyaTabirleri.com

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içmek, rüya sahibinin hayatında doğruluktan, dürüstlükten ve hak yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatını alın teri ile kazandığına, elindekilere tamah ettiğini ve onlarla mutlu olmayı bildiğine, hakkından fazla olana dönüp bakmayacak kadar da asil olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin helalinden ekmek yiyen ve namusu ile geçimini sağlayan kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Çeşmeden Su İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin inancı güçlü, Allah korkusu ve aşkı taşıyan kimse olduğuna bu yönü sayesinde helal olan yollardan sapmadığına, her zaman secde etmeyi ve şükür etmeyi bildiğine, hayırlı kullardan olduğuna, bu nedenle midir bilinmez ama hiçbir zamanda rızıksız ve işsiz kalmadığına rivayet edilir.

Rüyada Akan Çeşmeden Su İçmek

Rüya sahibinin makbul olan zenginliğe kavuşacağına alamet eder. Harama el uzatmadan, bolluk, bereket ve kazanç getirecek yeni yatırımlar yapmaya, layığı ile kar elde etmeye, böylece daha fazla maddi güç sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Çeşmeden El Yıkamak

Rüyayı göre kişinin darlık, yokluk ve geçim derdi çekmeden yaşayacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine yorulur.

Rüyada Çeşmeden Su Akması

Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine ve yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine delalet eder. Kişi, aklı sayesinde çok büyük projelere imza atacak ve hakkı ile gelir elde edecek demektir.

Rüyada Çeşmeden Su Doldurmak

Rüyayı gören kişinin işlerinin bereketinin artması sayesinde hayatına rahatlık geleceğine rivayet edilir. Daha kazançlı gelir kapıları bulmaya, ticarete atılmaya, başarılı olmaya ve zenginliğe kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çeşmeden Su İçmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Paramedicc (22 Kasım 2014 saat: 10:42)

  merhaba rüyamda 4 yol ağzında duruyordum. Yollar ormanlık alandı. Kaybolduğumu hissediyordum.
  Sonra bi su sesi duydum sonra sesin geldiği tarafa baktım.
  Etrafı yeşilliklerle kaplı üzerinde beyaz taşlarla arapça harflerle allah yazılı o çeşmeyi gördüm.
  Suyundan içtim. İçerken düşecek gibi oldum ama düşmedim.Su buz gibi ve çok lezzetliydi. Sonra sabah namazı için babam uyandırdı.
  Teşekkür ederim…

 2. sema (20 Mart 2014 saat: 17:50)

  Merhaba rüyamda ormanlık bi alanda yürüyorum ilerde 2tane 6_7 muslugu olan cesme var. Yürüdügüm cimenlik yol cesmeden akan suyla ıslanmış ama ayakkabilarim camur olmuyor . Muslukların bazilari acik kalmis kızıyorum bosa su akiyo yazik günah diyip tek tek kapatıyorum diger cesmeyede gecip kapatıyorum. En son bi tanesinden su iciyorum kızımın aglama sesini duyup ayriliyorum oradan. Tesekkür ederim iyi calismalar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,