RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada ceviz ağacı görmek çeşitli şekillerde yorumlanabilir. En doğru yorumlamayı duymak için rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmek çok önemlidir. Rüyasında ceviz ağacı gören bir kişinin huysuz bir kişiliği olduğuna bu açıdan çeşitli zorluklar çektiğine etrafındaki insanlar ile çeşitli durumlarda anlaşmakta zorluk çektiğine dair yorumlamalar yapılmaktadır.

Rüyada görülen ceviz ağacı kişinin çeşitli zaman dilimleri içerisinde çeşitli mal kazanımları yapacağına ancak bu malları kolay bir şekilde elde etmeyeceğine tam aksine bu malları kazanabilmek için çok uğraşıp çalışacağına çeşitli zorluklar yaşayacağına işaret olduğu söylenmektedir.

Rüyada Ceviz Ağacının Devrilmesini Görmek

Bir kişi rüyasında ceviz ağacının devrildiğini görmesi yakın zamanda yakın dostundan alacağı oldukça üzücü bir haberin varlığına işarettir. Eğer ceviz ağacının kendi üzerine devrildiğini görürse bu durumda çok sevdiği yakın dostunun kısa zaman içerisinde öleceğini ve kişinin bu durumda olukça olumsuz bir şekilde etkileneceği ifade edilmektedir.

Rüyada Ceviz Ağacına Çıktığını Görmek

Rüyasında bir ceviz ağacına çıktığını ve en yukarı kadar tırmandığını gören kişi huysuz asabi birçok şeyden memnun olmayan bir kişi ile kısa süre içerisinde yakın dostluk kuracaktır. Bu durumda kişinin en yakın zaman içerisinde karşısına çıkacak kişi ile samimiyeti ilerlettiği ve aynı zamanda bu huysuz adama tahammül ederek yakın bir arkadaşlık kuracağı söylenir.

Rüyada Ceviz Ağacından Düştüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında ceviz ağacından düştüğünü görürse bu rüya o kişi için çeşitli anlamlar ifade edebilir. Ancak genel olarak rüya sahibinin yakın zaman içerisinde bazı olumsuz ve kötü durumlar yaşayacağı bundan dolayı başına çeşitli belaların geleceği söylenir. Bu belalardan çeşitli durumlarda etkilense bile kısa süre içerisinde etkisinden kurtulacağı ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nevin (29 Ağustos 2015 saat: 20:33)

    Tahtadah ahşap iki katlı bi evde yaşıyorum derken siyah bir kaplumbağA eve saldırıyor evin kapısını deliyor bende kaplumbağaya taş atıyorum kaplumbağanın sahibi geliyor bir kadın onunla kavga ediyorum dvin tahtadan olan merdivenleri var ev çok eski bulsşıkları yıkıyorum misafir geliyor zengin insanlar bunlar evi beyenirlerse satın alacaklar ben onlara lokum şekergibi şeyler ikram etmek istiyorum eşimle uyuyoruz misafirler geliyor evin önünde ceviz ağacı var kapısı çok eski ve kırık

  2. tugce (29 Haziran 2015 saat: 22:12)

    Buyuk bir evin salonundayim kayinvalidem sozde manda yogurdu getirmis onu yiyoruz sonra balkondan iceriye dogru suzulmus ceviz agacinin yesil dallarinu goruyorum esim agaca cikip yesil dallarinni kesiyorki bize batmasin dallar salona duserken pantalonunmun iki pacasindsn iceriye iki tana yavru kus giriyor sonra da onlaran bitaz buyuk anneleri onlari cikarip ceviz agacina saliyorum sonra odadan xikip diger odaya geciyorumki duvarlar koyu mavi ordada kayinvalidem bebemavisi saten ustunde kirmizi karanfil dosemeli iki duvara boydan boya kapti koltuklarda upuzun yatiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,