RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceviz İçi Görmek

Rüyada ceviz içi görmek, rüyayı gören kişinin geçiminin çok daha kolay hale gelmesine ve lüks içinde yaşamasına olanak verecek maddi imkânlara kolay ve kısa yoldan ulaşacağına tabir edilir. Büyük bir kısmetin sahibi olmaya ve onu rahatlıkla elde etmeye işaret eder. Konfor içinde olmaya, nimet bolluğu yaşamaya, dünya malının da en çoğuna sahip olmaya yorulur.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Fakirlikten ve yokluktan kurtulmaya, şifa bulmaya, maddi anlamda sınıf atlamaya, bir eli yağda bir eli balda bir yaşamın kapılarını aralamaya ve geniş rızık elde etmeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok karlı işler yapacağına, bu işlerden de en büyük pay ile nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Ceviz İçi Satın Almak

Rüya sahibinin ticarete atılacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine işaret eder. Kişi, ev, araba, yazlık, toprak ve bağ bahçe sahibi olacak, işini büyüttükçe de sahip olduklarının sayısını arttıracak demektir. Yemekle bitmeyecek bir zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Ceviz İçi Toplamak

Rüyayı gören kişinin her türlü çareyi bulacağı, bundan alacağı güç ve cesaretle de hem kazancının, hem sağlığının hem de başarısının önündeki engelleri yok etmeyi başaracağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi daha önce yaşadığı kötü günleri kısa sürede unutacağı kadar güzel bir hayata kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ceviz İçinde Kurt Görmek

Rüya sahibinin malından ve parasından yemek ve onun sırtından kar elde ederek geçimini sağlamak için çalışan bir kişiye alamet eder. Rüyayı gören kişin sahip olduklarına göz diken bu nedenle de sürekli rızkının azalmasına neden olan, dost görünen ama tam tersine en büyük düşmanı sayılan ve ona kimsenin vermediği zararı veren bir kişiye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceviz İçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nergiz (25 Aralık 2014 saat: 09:15)

  rüyamda fırat nehrinin aktıgı yerde sular çekilmiş kupkuru hava çok güzel kumlarrı görüyorum.karşı kıyıya geçiyorum oanda aklımdan geçiriyorumki sular varken burdan karşıya çok zor geçilirdi.oysaki su ankarada tıkanmış onun için akmıyormuş.ankaradaki yeri görüyorum tek bir bina etrafı hep sularla kaplı.ya diyorum bence su bir yerden patlatır ve yeniden akmaya başlar.sonra baraj kapagı gibi üç yerden çok güzel su akmaya başlıyor.uyandım.

 2. zeynep (30 Nisan 2014 saat: 19:51)

  rüyada bir dükkandan leblebi ve ceviz içi alıyordum.ikisi de yan yana idi.leblebiyi alırken
  avucuma alıp bakıyordum.miktarı azmış diyorum.birkaç tane daha ekleniyor ama yine de az bir miktar oluyor.pek de leblebi yemem ama bi canım istedi, nerden estiyse diye düşünüyorum.sonra şaşkınlığım devam ediyor.dükkandan tam olarak alarak ya da almayarak gittiğim tam olarak net değildi..ama leblebiyi isteme isteğim çok garibime gidiyoru..

 3. nesrin (05 Ocak 2014 saat: 21:41)

  ölmüş olan annem hayattaymış gibiydi,her malzememiz var aşure yapalım dedim annemde ocakta pişiriyordu ,önce bak güzel oluyor dedim ama aşure çabuk katilaşıyordu bende musluktan küçük bir tencere ile su ilave ediyordum,yani daha şeker katma aşamasına gelmemişti..mutfak tezgahının üzerinde iki kavanoz vardı birinin içinde bir köşesinde turşu bir köşesinde ceviz içi vardı ben ağzıma bir parça ceviz aldım ,tadına turşu etkilememişti,güzeldi. ikinci kavanoz ise ağzına kadar ceviz içi doluydu,aşureye bu kavanozdan ceviz içi koymayı düşünüyorduk.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,