RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceviz Kırmak

Rüyada ceviz kırmak, iş hayatında ve sosyal hayatında çok becerikli, deneyimli ve akılı bir kişi olan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirdikten sonra yeteneğini konuşturarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine alamet eder.

Rüyada Ceviz Kırdığını Görmek

Rüyada ceviz kırmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, çok büyük bir yeteneğe ve çok pratik bir zekaya sahip olmasından ötürü hiçbir zaman kötü durumlara düşmeyeceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine işaret eder.

Rüyada Taze Ceviz Kırdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafında kendisini kötülemek ve işlerine balta vurmak için çeşitli insanların dolaştığına, bu insanlardan çok büyük zararlar görmeden önce önlem alacağına, bu önlemler sayesinde büyük zararlara uğramaktan kurtulacağına ve iş hayatında uzun dönemler boyunca böyle insanlardan ve yapacakları şeylerden uzak duracağın delalet eder.

Rüyada Çürük Ceviz Kırdığını Görmek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar yüzünden iş hayatında çok büyük zararlara uğrama tehlikesi ile baş başa kalacağına, ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, bu fikir doğrultusunda hareket ederek zarar etmekten kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Ceviz Kırıp Yemek

Rüyayı gören kişinin, çok yetenekli ve deneyimli bir kişi olmasından ötürü el atacağı her işin üstesinden büyük başarılar kazanarak ve herkesin dikkatini çekerek geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile başka insanlara da yardım edeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceviz Kırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. sinem (29 Haziran 2014 saat: 16:13)

    ben şaunda 18 haaftalık hamileyim. bundan 1 ay önce rüyamda bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye gidiyorum ve bana doktorum kahkaha atarak kızımın olacağını vı kızımın adınında aliolacağinı söyluyor. ruyayı gordukten sonra doktora gittim vı kızımın lacağını soyledi benim hiç inansım gelmiyor bu ruryayı gordukten sonra. eğer oğlumda ulrsa gerçekten adı ali koyacağim bu rüyanın ne anlama geldini çoook merak ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,