RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceviz Toplamak

Rüyada ceviz toplamak, gönlüne göre yaşamaya, insanlarla uyum içinde, hoş sohbet olmaya, dünya işlerini kafaya takmamaya, huzur ve keyif içinde yaşamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin neşesinin her daim yerinde olacağına, en kötü anında bile her şerde bir hayır olduğuna inandığına ve kendini teselli etmeyi başardığına tabir edilir. Rüyada ceviz toplamak, hane içindeki ferahlığa alamet eder.

Rüyada Yerden Ceviz Toplamak

Rüyada yerden ceviz toplamak, rüyayı gören kişinin maddi imkânlarını çevresindeki kişiler için kullanmaktan çekinmeyeceğine işaret eder. Kişinin, malını ve parasını bazı kimselere kullanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Ağaçtan Ceviz Toplamak

Rüyada ağaçtan ceviz toplamak, rüya sahibinin geleceğinin çok açık ve parlak olacağı anlamına gelir. Hayatın ağız tadıyla geçeceği, hayallerin gerçekleşeceği, engellerin aşılacağı, hedeflerin tutturulacağı ile yorumlanır. Kişinin aynı zamanda sıcak ve huzurlu bir aile hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada Ceviz Koparmak

Rüyada ceviz koparmak, rüyayı gören kişinin bir mekân değişikliği yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin ayrı bir ev açması gerekeceği fakat bu durumun sadece bir süreliğine yaşanacağı anlamına gelir. Kısa süreli gurbete gitmek olarak kabul edilir.

Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek, zenginlikle tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına hiç çalışmasına ve yorulmasına gerek kalmadan varlık sahibi olacağı bir fırsat çıkacağına ve bu sayede hayatının hayırlı ve güzel yönde değişeceğine alamet eder.

Rüyada Ceviz Ağacından Düşmek

Rüyada ceviz ağacından düşmek, bir takım sıkıntılar yaşamaya ama çok fazla sarsılmadan ve etkilenmeden atlatılacağına işaret eder. Rüya sahibinin kısa sürecek ve önemsiz olacak bir sorunu olacağı ile açıklanır.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada ceviz ağacı kendisinden hayır beklenemeyecek, vefasız ve nankör bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceviz Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. fatma koç (05 Mayıs 2014 saat: 13:36)

    Rüyamda hava kararmış bir mezarlığa gitmişim yürüyerek bildiğim sureleri okuyorum. Kazılmış mezarın başında çamaşırlar ve başı bağlı bir kadın ağlıyor , aynı anda kimi insanlarda toprak kazıyorlar.Toprağa bir şeyler ekmek için çaba gösteriyorlar.
    Uyandığımda rüyamın etkisinden kurtulamadım.
    Rüyamı bana yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

  2. hatice şansal (02 Mayıs 2014 saat: 10:03)

    rüyamda büyük bir bahçede annemle dolaşırken yerdeceviz gördüm aanne bak burada ceviz var dedim ondan sonra annemle ceviz toplamaya başladık epeyce bir uçurumun kenarınageldık yavaş yavaş aşağıya inerekceviz toplamaya devam ettik anne yeter artık bizi evden beklerler dedim cevizlerin bazıları büyük büyüktü annemle güzel vakit geçirdim ama annem ölmüştü ama ben rüyamda cok keyifliydim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,