RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceviz Yemek

Rüyada ceviz yemek, büyük şanssızlıktır. Rüya sahibi için uğursuzluk olarak kabul edilir. Tatsız ve kötü günlerin yaşanacağı, rüyayı gören kişinin çok kısmetsiz olacağı, keyfinin, ağız tadının ve neşesinin kaçmasına neden olacak olayların meydana geleceği anlamına gelir. İyi bir rüya olarak kabul edilmez ve rüya sahibinin mutsuz bir dönem geçireceği, kişisel sorunlar yaşayacağı ve işi gücü bir yana bırakıp kendi derdine düşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Rüyada ceviz içi yemek de ceviz yemek gibi yorumlanır ve rüya sahibi için can sıkıcı olayların yaşanacağına rivayet edilir. Kişi çok üzgün olacağı, yemeden içmeden kesileceği, uykusuz kalacağı ve kendini çok kötü hissedeceği bir süreç geçirecek ve bu süreçte çok zorlanacak demektir.

Rüyada Taze Ceviz Yediğini Görmek

Rüyada taze ceviz yediğini görmek, hayırdır. Rüyayı gören kişinin mesleğinde ilerleyeceği, karşısına rakiplerini gerisinde bırakacağı fırsatlar ve yollar çıkacağı, kazancının artacağı, işlerinin fark edilecek oranda açılacağı ve maddi anlamda sırtının yere gelmeyeceği kadar güç kazanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kurumuş Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş ceviz ağacı görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin hazırlıksız olarak yaşayacağı mali krize alamet eder. Kişi maddi anlamda tüm dengesini yitirecek, borçlanacak ve hayatını idame ettirme konusunda büyük zorluk yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çürük Ceviz Yemek

Rüyada çürük ceviz yemek, rüya sahibinin hiç ummadığı kişilerden zarar göreceğine delalet eder. Kişi, güvendiği kimselerden darbe yiyecek ve çok üzülecektir diye değerlendirilir. Deyim yerindeyse dost kazığı yemeğe rivayet edilir.

Rüyada Ağaçtan Ceviz Koparmak

Rüyada ağaçtan ceviz koparmak kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, rızkının artmasına bu sayede sıkıntılarının hafiflemesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceviz Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. fırat dinler (29 Ocak 2014 saat: 10:18)

  öncelikle merhaba ;

  rüyamda memleketimdeydim. ve arabayla bir yolda gidiyoruz.. daha sonrasında paraşütle atladım ve benden 1 dk önce bembeyaz karla kaplı ağaçların arasına tanımadığım bir bayanın paraşütle indiğini gördüm. 1 dk sonrasında da ben indim çam ağaçlarının arasında beyaz kurt çıktı ve bayanı korkutmaya yönelik ses çıkarıyordu. daha sonra ben karşımdaki beyaz kurtla karşı karşıya geldim we ses el hareketleriyle korkuuttum derken 2 tane daha çık karşımıza onlarıda aynı şekilde uzaklaştırdım biraz ileri gittiler we en son çıkan kurt bana baktı. sanki bişey söylüyordu.. ben tekrardan korkutma hareketleri yaparak gitmesini sağladım.. sonrasında memlekette çıkıp istanbula evime gelirken kucağımda 1 torba çeviz vardı. Bizim köyün çevizleri diye yanımda oturan adama ve önümüzdeki adama yan tarafımızda oturan iki bayana çeviz verdim. çok beğendiler. bayanlar benden 1 kilo veyaz biraz çeviz istediler ama vermedim. eve geldikten sonra pencereden karşımızda o ceviz verdiğim bayan oturduğunu gördüm. ve anneme sordum benden ceviz isteyen bayan buydu diye söyledim…

  sonradan uyandım…

 2. ayşegül (21 Ocak 2014 saat: 19:50)

  Eski evimde tanimadigim iki adam hasta bir çocuk için ceviz ve ispanak istiyor.bende biraz solmuş biraz iyi ispanakla kararmis ceviz içini verdim beyaz güzel ceviz içleri bana kaldi.bencil davrandigimi düşündüğümden vicdan asabi çektim.ama çocukların zor günler geçirdik diye vicdanimi rahatlattim.eski evinden maddi sikintilar yüzünden ciktim.cevizlerin önce beyazini vermek istedim vazgeçip siyah cevizleri verdim.ispanakta vermek istemedim ama yinede verdim .kapi araligindan.

 3. fahrettin (27 Aralık 2013 saat: 06:38)

  Benim yanimdaki bayana biri laf atti ben de onla kavga edip kacarken yolda 4 veya 5 kisinin yol ustunde ceviz satan birinin cevizlerini calanlari gördum sahibi bana da firlati ben de ben onlar da degilim geciyordum sizde beni onlardan sanip bana da attiniz dedim bana iri yesil cevizin birini verdi ye dedi catlakti ayirip yedim geneli kabuk ici beyaz taze cevizden yedim ve fiyat pazarligi yaptim almak istemedim beni de kovaladi sarhos gibiydi ben de kacarkan yolda buldugum çivili tahtayla vurup kactim bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,