RuyaTabirleri.com

Rüyada Cevşen Görmek

Rüyada cevşen görmek, rüyayı gören kişinin kötülüklerden, kazalardan, belalardan, kem gözlerden ve art niyetli kişilerin gazabından uzak olduğuna, böylece canının ve malının da güvende olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin anne ve babasının hayır duasını alması sayesinde ayağının hiç tökezlemeyeceği, yoluna engellerin çıkmayacağı, başarısız olmayacağı ve zarar görmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cevşen Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini mutsuz eden, ona iftira atmaya ve itibarını zedelemeye çalışan insanların kendisine hiçbir şekilde zarar veremeyecekleri anlamına gelir. Rüya sahibinin yumuşak huylu ve iyi niyetli olması dolayısıyla kendisi gibi iyi kimselerle ve güzelliklerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada Cevşen Okumak

Rüya sahibinin açıkgözlü ve uyanık olması sayesinde başına gelecek musibetli bir olaydan kurtulmayı başaracağına böylece tehlikeyi daha başından önlemeyi becererek zarar görmeyeceğine ve uğursuzluk yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Cevşen Kitabı Görmek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşa çok yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibi korkularından, endişelerinden, hastalıklarından, sıkıntılarından, borçlarından ve üzerindeki ağır yükten kurtulacak, kendisini çarelere ve çözümlere götürecek yollara girecek demektir.

Rüyada Cevşen Almak

Rüyayı gören kişinin Allah’ın izni ve yardımı ile aynı zamanda da çok isteyerek ve çabalayarak muradına ereceğine ve isteklerine kavuşma şansına nail olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisi için en hayırlısı olanı tercih edeceğine bu sayede hedefine kısa ve garanti yoldan gideceğine ve böylece hiç bir tehlikeye ve riske girmemiş olacağına tabir edilir.

Rüyada Cevşen Bulmak

Rüyayı gören kişinin şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibi gönülden dilediği şeylere kavuşacak ve kalıcı olacak rahatlığı yaşama şansına hâsıl olacak demektir. Huzur bulmaya ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cevşen Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kubra (06 Haziran 2014 saat: 13:59)

    Merhabalar.bu rüyayı arkadaşım görüyor,ama beni görüyor.Bodrum kat gibi bir yerde karanlıkta başım kapalı düzgün bir sekilde düzgün giyimli kapalı olarak cevşen okurken görüyor.ve bende ona kalem veriyormusum ,o da kitap okuyormus.normaldede kapalı bir insaım.bu rüya arkadaşım için mi benim için mi hayırlıdır ?gören kişi için hayırlı bir rüya belli ama görülen kişi için nasıldır? Yorumlar mısınız?

  2. Eminegül ışık (05 Mart 2014 saat: 11:02)

    Benim bir cevşenim var yaptırmadım sıradan cevşen duası içeren bi cevşen almıstım bu tür şeyler satan bir dükkandan. Banyoda ve uyurken korkuyorum bazen ondan korur belki diye.. Rüyamda 2 seferdir boynumda cevşenin parçalandığını ve içindeki duanın çıktığını görüyorum. İlk rüyamda cevşenim elimdeydi ve bi dışı birde içindeki dua olaraktı ve ikisi de parçalanmıştı. 2. İse cevşenin dış kabı boynumda kala asılı ama içi önümde duruyodu parçalanmış şekilde. bunu bana yorumlar mısınız?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,