RuyaTabirleri.com

Rüyada Çeyiz Görmek

Rüyada çeyiz görmek genel olarak gönül işleri ile tabir edilir. Yeni bir aşk anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı olacak ve kendisine mutluluk getirecek bir kişiyle tanışıp, sonrada onunla dünya evine girmesi, hayırlı evlatlara sahip olması şeklinde tabir edilir. Rüyada çeyiz görmek her bir kimse için fayda bulmaya yorulur. Hasta kişilerin deva, dertli kişilerin çare bulması, geçim sıkıntısı olanların, ağız tadına varması olarak yorumlanırken bir yandan da rüya sahibinin yeni bir evinin ya da yazlığının olması şeklinde ifade edilir.

Rüyada çeyiz görmek her durumda iyidir. Evli bir kişinin rüyasında çeyiz görmesi eşinden ve çocuklarından yana çok şanslı ve mutlu olacağına, evli olmayan kişilerin çeyiz görmesi mutlu birliktelikler yaşamalarına, çocuk sahibi olamayanlarınsa Allah tarafından çocuk sahibi olmayı nasiplenmesine delalettir.

Rüyada Çeyiz Hazırlamak

Rüyada çeyiz hazırladığı görmek iyi değildir. Hayallerin suya düşmesi nedeni ile yaşanacak olan gönül kırıklığına ve hüsrana işaret eder.

Rüyada Çeyiz Serildiğini Görmek

Güzel ve mutluluk verici haberler almaya yorulurken, rüya sahibinin istediği şeylere kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek

Rüya sahibinin kendi iradesi dışında yani mecburiyetten gideceği bir yola ve yine zorunlu olarak yapacağı mekân değişikliğine işaret eder. Bu yol ferah ve aydınlık bir yoldur.

Rüyada Çeyiz Almak

Anne babanın hayır duasıdır. Aynı zamanda da bereket, rızık, şans ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Çeyiz Bohçası Görmek

Çok hayırlıdır, dertlerin bitmesi ve yüzlerin gülmesi anlamına gelirken rüya sahibinin maddi ve manevi yönden huzuru yakalaması ve yaşamın güzelliklerinin farkına varması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çeyiz Eşyası Almak

Rüya sahibinin hayatının olumlu ve iyi yönde değişmesine, uzun zamandır yapmak istediği değişiklikleri yapmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çeyiz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. leyla guralp (16 Mayıs 2014 saat: 12:50)

  Perseembeyi cumaya baglayan gece. …Ben. kizim la nisanlisinin tartismis ve kizimin. Agladigini gordum ve kizim a kzdim ..kizim sevmedigini soyluyor du.nisanlandigi gunden beri anlasmakta sikinti cekiyorlar ve ben o geces sunlari gordum Ben ruyam da kizimin beyaz gelinlik giydigini gordum. Ve her kelimesinde BEN ISTEMIYORUM BENI EVLENDIRMEYIN SOZLERINI DUYDUM ve daha sonrasinda kizim i aglatarak
  zorla gelinbarabasina bindirildigini ve kizimin istemiyorum diye agladigini duydum.ve ceyiz odasina ciktigimda ceyiz in yarisinin olmadigini ve geriye kalan ceyizinde camur icine atildigini gordum ….toplamak stedim ama olmadi. Agladim kizm da agliyordu ..

 2. esma (04 Nisan 2014 saat: 01:21)

  ruyamda erkek arkadaşimla briyerden gecerken bir meyve agaci gorduk bu agactaki meyveler olmamisti henuz ,donerken tekrar o agactan ben bi tane erik kopardim ve cok tatli sulu olgun bir meyveydi.aslinda tadi erikten daha guzeldi arkadasim yanimdaydi ben yedigimde karsimdada baska bir arkadasimiz boynu bukuk bize bakiyordu biz evlenmeyi dusunuyoruz ve arkadasim bir sinava ikinci kez girdi sinavi kazanmasiyla alakali olabilirmi?

 3. BİRCAN (27 Mart 2014 saat: 19:16)

  Kendi babamın evindeyim odanın birinde perde takıyorum pencerelere.Perdeler kar gibi beyaz.Bi süre sonra kayınvaldem geliyor yanıma ertan[eşim olur kendisi] bi yere gitti diyor.Sonra oda bana yardım etmeye başlıyor.Akşam düğünüm var ama kiminle evleneceğimi bilmiyorum.Kayınvaldem rüyamda o kadar iyi biri ki sanki benim öz annem gibi.Çeyizleri yerleştiriyoruz odaya ama ikimizden başka kimse yok etrafta.Sonra kapının önüne çıktık ikimiz bayanlar oturuyorlar onların yanına gittik .Ordan pazar var dediler pazara gittim.Komşumun kızları hemde akrabam olan Fatma ile MELEK le karşılaştım.Ondan sonrada uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,