RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan görmek rüya yorumcuları tarafından rüyanın içeriği en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü zaman çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada görülen ceylan genel olarak aşk ve sevgiye delalettir. Bu durumda rüyasında ceylan gören bir kişinin yakın zaman içerisinde karşısına aşık olabilecek ve sevebilecek bir kadının çıkabileceği söylenmektedir.

Aynı zamanda rüyada görülen ceylan iş hayatında bir takım olumlu gelişmelerin yaşanacağı ve kişinin genel olarak maddi açıdan iş hayatında çeşitli kazançlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen ceylan en genel anlamı ile bir kadın olarak ifade edilmektedir. Kısmet olarak da nitelendiren bazı rüya yorumcuları bulunmaktadır.

Rüyada Ceylan Avladığını Görmek

Bir kişi rüyasında genel olarak ceylan avladığını görürse bu rüya o kişinin karşısına çıkacak bir kadına aşık olacağına o kadını çeşitli şekillerde ikna edip etkileyerek evlenmeye ikna edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada ceylan avlamak bir kişinin bir kadını çeşitli şekillerde kandırarak evlenmesi ve bu durumda çeşitli durumlarda kendi kısmetini kendi oluşturması anlamına gelmektedir.

Rüyada Ceylana Taş Attığını Görmek

Bir kişi rüyasında ceylana taş attığını görürse bu rüya çeşitli günahların işleneceği anlamına gelmektedir. Genel olarak bir erkek tarafından görülüyorsa bu rüya karısını döveceği ona karşı çeşitli zulümler edeceği ya da karısını aldatacağı başka bir kadın ile görüşmeye başlayacağı anlamlarını içerebilir. Bu durumda kişi kendi karısına karşı büyük günahlar işleyecektir.

Rüyada Eve Ceylan Aldığını Görmek

Bir kişi rüyasında evine bir ceylan aldığını ve beslediğini görüyorsa bu rüya kişinin erkek çocuğu için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin oğlunu evlendireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin oğluna iyi bir kısmet bulup onu dünya evine sokacağı şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ceylan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sam (18 Mayıs 2014 saat: 11:43)

  Rüyada annem ve babamla birlikde uyuyordum. Biirden bir ceylan yavrusunun pencereden geçtiğini gördüm. Hemen yerimden kalktım. Hemen o biri odaya geçtim. Ceylan ordaydı. Yanına geldim. Kaçmadı. Çok güzel iri simsiyah gpzleeri vardı. Ben ceylana sarıldım. Okşadıkca oda beni sanki kafasıyla okşuyordu. Pencerden baktığımda eve yeni doğmuş güneşin işıltıları geliyordu. Cevaplandırırsanız beni çooooooook mutlu edersiniz)) teşekkürlerrr)))

 2. gurkan (18 Mart 2014 saat: 00:50)

  Rüyamda aramizin iyi olmadigi bir arkadasimla dere
  kenarindayiz . O arkadaşım simdi askerde.ilk önce ben bir
  Ceylani dereye doğru yatirp kesiyorum kani dere akitiyoruz.
  Sonra aynisini arkadasimda yapiyo . hatta o keserken bana nasil
  Kesilecegini anlatıyor.benim nasil kestigimi hatirlamiyorum ama
  Onun nasil kestiğini tam olarak goruyorum.
  Cevaplarsaniz sevinirim. Teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,