RuyaTabirleri.com

Rüyada Cezaevine Girmek

Rüyada cezaevine girmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği ve değer verdiği kişiler ile biraraya geleceğine ve hasret gidereceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin çok iyi ve dengeli beslendiği, spor yaptığı ve vücuduna çok özen gösterdiği için çok uzun yıllar boyunca sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşayarak hastalıklar ile herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüyada cezaevine girmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri görmediği arkadaşları ve dostları ile birşeyler yapmak için toplandığına, geçmişten ve yaşadıklarından bahsedip dertleştiklerine ve konuştuklarına alamet eder.

Rüyada Cezaevinde Olmak

İş hayatında gerçekleştirilen çalışmaların ve projelerin çok büyük başarı kazanması, insanlar tarafından çok sevilmesi ve dikkat çekmesi sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük kazanç sağlanacağına ve toplumda saygın bir yere rivayet eder.

Rüyada Cezaevine Düşmek

İş hayatında kazanılan başarı sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine ve eş, dost ve akrabalar ile biraraya gelinerek bu durum ile ilgili bir kutlama gerçekleştirmeye tabir eder.

Rüyada Cezaevine Ziyarete Gitmek

Çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine ve çok zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Cezaevi Görmek

Çok büyük sıkıntı, sorun, edişe ve hastalık anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine ve çok derin ve kalıcı zararlar vereceğine yorulur.

Rüyada Suçsuz Yere Cezaevine Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında anlık kararlar vermekten kaçınması gerektiğine ve eğer böyle bir durum ile karşılaşırsa çok dikkatli davranması gerektiğine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cezaevine Girmek İle İlgili Rüyalar;

 1. pınar (13 Aralık 2014 saat: 12:13)

  merhabalar.rüyamda kardeşimin bir arkadaşının ,kardeşimin sevdiği kızla ilişkisi olduğunu öğreniyorduk bunu öğrendiğimizde babanemizin evindeydik ve kalabalıkti daha sonra nasıl oldu bilmiyorum ama çocuğu ceza evine götürüyordum ben kaçmıştı çatılarda falan geziyordu çok da yağmur yağmisti ve ıslanmıştık sonra çocuğu yakaladık ve ben çok üzülmüştüm durumuna ve üstümdeki ceketi çıkartıp vermiştim üşüyorum demişti ayakkabi falan vermiştim bu esnada da çok ağlıyordum sonra çocuk demişti bu ceketi kardeşine ben hediye etmiştim diye orda uyandım ve çok üzüldüm etkilendim acaba anlamı ne dir ?

 2. fatma taner (04 Aralık 2014 saat: 13:25)

  Rüyamda kaynanam, görümcemm ve kaynanam in kaynanasi yani eşimin babaannesi hapse giriyorlar üçün den başka kimse yok benim üç aylık oğlum var oda görümcemin kucağında hapiste oluyo eltim ve ben bunları ziyarete gidiyoruz bizden yemek getirmemizi istiyorlar biz ewe gidip patates yemeği yapıyoruz götürüyoruz hapse benim oğlum Hapishanesi avlusunda kumda yatar oluyo eşimin babaanneside yatakta yatar oluyo yemek yemesi için kaldiriyorruz yatağa işemiş oluyo üstünü değiştirirken uyandım Rabbim hayırlara getirsin cevabınızı bekliyorum

 3. yasemın (01 Kasım 2014 saat: 13:49)

  kocamı temıze gonderdıgı cezaları bırden hepsı arka arkaya patlaması esımın 70 yıla mahkum olmasını ve hapıse gıderken onu yalnız bırakmadıgım ve tesellı vermem onu hapıshanede bırakıp evıme donup aradan bıraz zaman gecınce esımın eve kactıgını ogrenmem ve tekrar polıslerın onu yakalayıp cezaevıne goturulmesı benım uykumda aglayarak uyanmam benı cok uzdu bugun pıkolojım cok bozuk bana yorum yaparsanız sevınırım

 4. ferat (20 Ekim 2014 saat: 01:45)

  Rüyamda cezaivine giriyorum neden gırdıgımı tam olarak bılmıyorum hatırlar gıbıyım ama 3 4 ay yatacagım var ve denetımlı serbstlık te yanıyor.
  ceza evınde cok kçtü davranıyorlar,içerden kaçmaya çalışıyorum ama olmuyor,başkaları kaçıyor vuruluyor,ben ne yapsam kurtulamıyorum,sonra tanıkdık daha önce yattıgım insanlarla karsılasıyorum,ama uyandıgım cok kork mus bır vazıyette oldumu fark ettim.

 5. hazal (03 Temmuz 2014 saat: 11:20)

  Evde bulasik yıkarken şu almak için suçu eve geliyo elinde bir bıçak evdemi lerin boğazına dayadi bende onları kurtarmak için mutfaktan aldığım bıçağı suçunun boğazını kestim o can havliyle suçu da benim bogazimi bıçakla kesti ben yara aldım o öldü cezaevine girecem düşüncesiyle çocuklarıma ekmek alıyim diye fırından ekmek alıp sonra teslim olmak için karakola gittim beni cezaevine attılar cezaevinde rahmetli annemi gördüm camdan baqirdim anne diye sesimi duyduğu halde bakması önce yüzüme sonra cezaevinde yattığımi. Görünce döndü annem öle zayıflamis ve öle hastaydiki yanıma geldiğinde kulağında benim başharfim bulunan çok güzel parlayan kupeleri fark ettim aqliyarak anneme olayı anlatıyorum annemde cezaevinde yatıyo muş ve suan halla gerçekmis gibi boğazım aciyo o yara izin lütfen çok tesiri altında kaldım bu rüyanın yorumunu aciklarsaniz çok memnun olurum iyi günler. ….

 6. Emrah izci mlğ (16 Şubat 2014 saat: 23:05)

  askerim askerliğimin bitmesine 10gün kalmış eve gideceğim için çarşıda 3arkadaşımla alışveriş yapıyordum midesine bıçak saplanmış bir adam görüyorum bıçağı çıkarmak istedim beni elimde bıçak ve kanla görenler hapse attılar çok ağladım ama derdimi bir türlü anlatamadım bana van 1.5yıl ceza verdiler tam çocuklarıma kavuşmayı dilerken böyle bir olay nasıl gelir diye ağlıyordum sonra allaha şükredip hamd çekiyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,