RuyaTabirleri.com

Rüyada Cezve Görmek

Rüyada cezve görmek, can sıkıntısı, moral bozukluğu ve üzüntü anlamına gelir. Rüya sahibinin çok içerleyeceği, kafasına takıp dertleneceği, uzun süre etkisinde kalıp bir türlü kabullenemeyeceği ve kendine yediremeyeceği bazı olaylar yaşamasına ve haksızlığa ya da iftiraya uğramasına işaret eder. Rüyada cezve görmek, zor ve ağır geçecek günlere, kişinin insanlara karşı güvenin sarsılacağına bu nedenle de içine dönüp evine kapanacağına delalet eder.

Rüyada Cezve Almak

Rüyada cezve almak, güzele, iyiye ve hayırlı olana yorulur. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıdan, üzüntüden ve kederden kurtulacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, yeniden hayat bulup, yaşama sevincine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Cezvede Kahve Yapmak

Rüyasında cezve içinde kahve yaptığını gören kişi, sevdikleri ile kucaklaşacak, özlem ve hasret giderecek demektir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin çok uzun zamandır görmediği bir arkadaşına rastlayacağı ve çok mutlu olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Bakır Cezve Görmek

Rüyada bakır cezve görmek, rüya sahibinin övgü dolu sözler alacağına ve saygınlık kazanacağına işaret eder. Kişi, güzel davranışları, konuşmaları ve iyi kalpliliği ile büyük, küçük, akraba, komşu demeden herkesin çok seveceği ve kendisinde hep iyi bahsedeceği biri olmayı başaracaktır.

Rüyada Altın Cezve Görmek

Rüyada altın cezve görmek, rüyayı gören kişinin hayatında mucize gibi gelecek sürpriz gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, pek çok müjde alacak üst üste mutluluk yaşayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Cezve Yıkamak

Rüyasında cezve yıkadığını gören kişi hidayete ve selamete erecek, çarelere kavuşacak demektir. Rüya sahibinin gözyaşının kuruyacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Kirli Cezve Görmek

Rüyada kirli cezve görmek, boş lakırdı eden bazı kişilerin rüya sahibinin canını sıkacağına ve onu çok öfkelendireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cezve Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hayriye (31 Ocak 2015 saat: 10:18)

    Ruyada camiye ailemle gidiyoruz. Benle yengem abdest aliyoruz o sira da aksam ezani okunuyor biz ilk once yemek yiyelim diyoruz annem yemek almisti ablama dagitmasi icin vermisti. Yengem kendisi için yemek almaya gittiğinde ablamla tartıştı bende anneme söyledim. Sonra bende yemeğimi aldım yemek paketinin içinde yemeğin yanısıra cezvede çıktı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,