RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıban Görmek

Rüyada çıban görmek, kurtuluşa ermeye, mutlu, huzurlu, keyifli ve sağlıklı olmaya delalet eder. Rüya sahibi tüm korkularından, kötü düşüncelerinden, art niyetlerinden, zararlı alışkanlıklarından, çevresinde bulunan uğursuz, hayırsız, arsız ve yüzsüz olan kimselerden, kininden, nefretinden ve zaaflarından arınacak, hafifleyecek ve bu sayede de çok daha rahat bir şekilde yaşamaya başlayacak demektir. Rüyada çıban görmek, yeniliğe, canlanmaya, tazelenmeye, iyileşmeye ve güzelleşmeye işaret eder.

Rüyada Çıban Patlaması

Rüyada çıban patlaması çok hayırlıdır, rüya sahibinin dertlerinin, sıkıntılarının ve hastalıklarının biteceğine, hayatının olumlu yönde değişeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında pek çok olumlu yenilik ve değişiklik yaşanacak demektir.

Rüyada Çıban Çıktığını Görmek

Rüyada çıban çıktını görmek, çok hayırlı ve güzeldir. Bol kazanç elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin maldan ve gelirden yana şansının ve kısmetinin açılacağına daha fazla varlık sahibi olacağına, düşündüğünden daha fazlasını kazanacağına delalet eder.

Rüyada Çıban Sıkmak

Rüyada çıban sıktığını gören kişinin hayatında mutluluk olur diye yorumlanır. Rüya sahibi kötü günlerini geride bırakacak, sevinçli haberler alacak, hayallerine ve arzularına kavuşacak demektir. Şans olarak tabir edilir ve kişinin tüm korkularından, endişelerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Uçuk Görmek

Rüyada uçuk görmek, rüya sahibinin isteklerine kavuşmasına sadece bir adım kaldığına, mutluluğun kapıyı ha çaldığına ha çalacağına, hayatın yoluna girmesine sadece sayılı günlerin kaldığına delalet eder.

Rüyada Dudağında Uçuk Çıkması

Rüyasında dudağında uçuk çıktığını gören kişinin hayatında güzel olaylar yaşanacak demektir. Kişi, istediği işi alacak ve mesleğinde çok başarılı olacaktır. Geçim sıkıntısının, parasızlığın ve yokluğun biteceği, rüyayı gören kişinin evinde rızıktan ve nimetten yana bolluk olacağı, borçların ödeneceği, keyfin ve huzurun yerine geleceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıban Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (02 Nisan 2015 saat: 23:51)

    Rüyamda kızımda çıban çıktığını gördüm. Böyle göğsünün hemen alt kısmındaydı kısmındaydı. Ama çok canı yanıyordu, sıkmak istedim izin vermedi. Kendisi sıktı ve içinden irin aktı ve kızım rahatladı. Sizce bu ne anlama geliyordur?

  2. taylan (18 Mart 2015 saat: 23:45)

    rüyam da sırtımda buyuk bi ciban çıkmıştı ve ben o acidan patlatamadim ama denedim yapamadim arkadasa göster dim icide kanli ve sulu oldugunu söyledi patlamak istedi ağır digi icin birakmadim sol kürek kisminin altinda.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,