RuyaTabirleri.com

Rüyada Cibinlik Görmek

Rüyada cibinlik görmek, çok hassas ruhlu karşı cinsten biri ile tanışmak veya böyle biri ile arkadaşlık sürdürmek manasına gelir. Bekar kimseler için sevdikleri insanın aşırı alıngan, kırılgan durumlarının zorluklara neden olduğunu ve zaman zaman rüya sahibinin sabrının taştığını ifade eder. Cibinlik genellikle küçücük kusurları dahi önemseyen ve kimseye bu durumları hissettirmeden yaşamaya çalışan kimselerin ifadesidir. Aynı zamanda gururlu olmak, hayatın getirdiği zorlukları tek başına karşılamak ve kimseden en ufak bir yardım talebinde bulunmadan hayatını idame ettirmek demektir. Çalışılan işte hiçbir güvenlik sorunu olmaması için özen gösterildiğini ve aynı zamanda yeni tanışılan kişilerle her zaman belli bir mesafe bırakıldığını, kolay kolay kimseyle sır paylaşmayan rüya sahibinin her adımını ölçüp biçerek attığını tabir eder.

Rüyada Cibinlik Almak

Hassas bir dönemden geçildiğini ve özellikle kendisini ruhen yorgun hisseden rüya sahibinin yaşadığı bazı olumsuzluklardan dersler çıkararak kendisini koruma altına alacağını ifade eder. Bazı tedbirler alarak özel yaşamını gözlerden uzak şekilde yaşamaya karar vermek, aile hayatı ile ilgili kimseyle konuşmamak ya da kimseden fikir almamak demektir. Kişinin mahremiyetine verdiği önemi, kişilik haklarını daima koruduğunu ve sevdiklerine zarar gelmemesi için hiçbir ihtimali göze almadığını işaret eder.

Rüyada Cibinlikte Uyumak

Hiçbir sıkıntı ve huzursuzluğun olmadığı,  sakin ve kişiye mutluluk verecek bir dönemde olunduğuna yorumlanır. Aile hayatında her şeyin yolunda gittiğine ve aşk dolu günlerin kapıda olduğuna alamettir Cibinlikte uyumak evlat hasretinin son bulmasına da tabir edilir. Kısa bir tatile çıkıp enerji toplamış, zinde bir şekilde dönmek, motivasyon artıracak faaliyetlerde bulunmak manasına gelir.

Rüyada Cibinlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini korumaya alan ve özel yaşam konularında ser verip sır vermeyen, insanların meraklı gözlerinden ırak şekilde yaşamak isteyen rüya sahibinin ketum tavrına yorumlanır. İş, aile, özel hayat gibi kavramları birbirine karıştırmadan sürdürmek anlamındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!