RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada çiçek almak, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya, dertleri unutturacak kadar güzel günler yaşamaya, sıkıntıların verdiği huzursuzluktan ve ağırlıktan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda kısmet almaya, mutluluk için güzel fırsatlar ve olanaklar elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Çiçek Hediye Almak

Sevinç almaya işaret eder ve rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel olayların yaşanacağı, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, kişinin hayallerine de adım adım yaklaşacağı anlamına gelir. Sürpriz ve müjde almaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Almak

İyi niyetlere, temiz kalpliliğe ve güzel düşüncelere alamet eder. Rüya sahibinin çok hayırlı niyetleri olduğuna ve içinde kimseye karşı zerre kadar kötülük olmadığına rivayet edilir. İyi şekilde anılacak ve dua alacak işler yapmaya yorulur.

Rüyada Kırmızı Çiçek Almak

Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek, kadrini kıymetini bilecek, onu el üstünde tutacak ve onu hayatının sonuna kadar aynı tutkuyla sevecek bir insanın varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda bu insanla karşılaşacağına ya da o kimsenin farkına varacağına yorulur.

Rüyada Buket Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi sayesinde arka arkaya çok güzel günler geçireceğine tabir edilir. Mutluluğun ardı arkasının kesilmeyeceği, hayallerin sırası ve zamanı geldikçe de bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Canlı Çiçek Almak

Rüyasında canlı çiçek aldığını gören kişinin rüyası ayaklarının yerden kesilmesine, kalbinin de adeta bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak kadar güzel bir haber alacağı ve sevinçten ne yapacağını bilemez olacağı anlamına gelir. Mutluluktan gözyaşı dökülecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiçek Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. Melike (15 Kasım 2014 saat: 14:30)

  Rüyamda bir binanın önünde bir
  Kaç akrabamla bir şey bekliyorum
  sonra binanın oraya sevgilimin iki tane çiçek koyduğunu görüyorum çiçekleri koyarken gözlerimin içine bakıyordu ben bir çiçeği alıyorum bir çiçeği almıyorum sonra elimdeki çiçeği pembe bir çiçekli onu çantaya koyuyorum ailem eve gidince görmedin diye sonra öbür çiçegide alıyorum onuda çantaya koyuyorum çok enteresan bi ruya açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 2. Merve (27 Eylül 2014 saat: 08:42)

  Merhaba.
  Benim gördüğüm rüya gece annem yatmıs ben oturuyorum yerde bıseylerle ugrasıyorum. sevgılım bana daha onceden bı cıcek gondermıs cıcek saglam sonra telefonum calıyor bınadan bırı arıyor evdemısın sana cıcek gonderen varmı dıyor bende evet dıyerek kapıyı acıyorum yuzun seklınde bı cıcek gelıyor. tam odaya gecıyorum bırakmak ıcıcn dıger cıcegın tum yaprakları kopmus sadece kolerı kalmıs halde buluyorum.

 3. Zeynepkalaycıoğlu (06 Haziran 2014 saat: 14:54)

  Hayır olsun inşallah!
  Rüyamda, yakın bir arkadaşımın evinde kalıyor ve onun yatağında arkadaşımla beraber yatıyoruz. Sonra kocası geliyor, yatağında yatmak istiyor. Ben de salona gidiyorum ama adam huzursuzluk çıkarıyor ve yatak odasından bağırışmalar geliyor. Bunun üstüne, kızlarımı alıp kendi evime geçiyorum. Arkadaşım peşimden geliyor ama onda da çok fazla üzgünlük sezmiyorum.
  Kapım buzlu camdanmış. Kapı çalıyor, bi delikanlı elinde kocamn bir çiçek buketi ile geliyor ama saat gecenin 3’ü. Tamam , kocam yollamıştır, evlilik yıldönümümüz ama bu saatte ne işin var diyorum ve delikanlıdan korkuyorum. Yanımda kızlarım da var, kapıyı örtmeye çalışıyorum ama çocuğun ayağı eşikte. Keşke çocuklar kenarda dursa ben bu kapıyı örterim diyorum ama örttüm mü örtmedimi mi hatırlamıyorum.
  Hem arkadaşıma kızıyorum beni ortada bıraktı diye, hem eşime. Çünkü inanılmaz çok korkuyorum.
  Yorum için şimdiden tşk
  Zeynep kalaycıoğlu

 4. Zeynep (04 Mayıs 2014 saat: 09:21)

  Bu rüyayı gelinimiz görmüş. Biz 9 katlı bir binada oturuyoruz. annem 9 gelin 6 ben 4. katta belki bi faydası olur diye belirtmek istedim. Rüya şöyle ; ben anneme kızıyorum bizim gelinle beraber annemden çıkıyoruz asansöre binip 4 ve 6 ya basıyoruz. ama asansör asağı değil yukarı çıkmaya başlıyor önce 10 11 20 30 90 100 oluyormuş ve asansör binadan fırlıyormuş gökyüzüne uzaya doğru fırlamış .biz içindeyiz tabi hala. sonrada düşmeye başlamış düşmüş düşmüş çok korkmuşuz en sonunda toprağa düşmüşüz bize bişey olmamış sağsaim çikmişiz ama çok korkmuşuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,