RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi, oldukça güzel, hayırlı ve müjdeleyici bir rüyadır. Rüyasında rengarenk çiçeklerle bezeli çiçek bahçesi görenin hem dünya hem de ahiret mutluluğuna ve her iki âlemde de huzurlu olmasına işarettir. Bu rüyayı görenin gönlü daima rahat ve huzurlu, hayatı güzel ve bereketli olur. Bu rüya çok güzel meclislerde bulunmaya, tertemiz bir kalbe sahip arkadaşlarla sohbet etmeye, doğru yola girmeye, tüm kötülüklerden fenalıklardan sakınarak kendisine faydası olmayan her şeyi terk etmeye yorulur.

Rüyada Çiçek Görmek

Bu rüya insana huzur veren ve onu sevindiren, mutlu ve güzel bir haberdir. Bu rüyayı gören evlenmek istiyorsa dilediği gibi bir kişiyle evlenir. Evli ise hayırlı bir nesli, çok temiz çocukları olur. Kadının çiçek görmesi hamileliğe, eğer hamile ise çok güzel ve hayırlı bir bebeğe işarettir. Taze çiçek gören tüm sıkıntılarından kurtulur. Hoş kokulu çiçek, geçim derdinin olmamasına, bereketin artmasına ve zenginleşmeye işarettir.

Rüyada Ağaçta Çiçek Görmek

Rüyada ağaçta görülen çiçek bebektir veya hamileliktir. Bu rüyayı görenin yakında bir çocuğu olur veya nikâhtır, evliliktir. Ağaçtan çiçek koparanın karşısına hayırlı bir kısmet çıkar, iş hayatında birçok fırsatı değerlendirir. Bu rüya insanları doğru yola eriştiren bir kişidir. Öyle ki ahlakıyla herkesin sevgisini kazanmıştır.

Rüyada Kökten Kesilmiş Çiçekler Görmek

Rüyada çiçeklerin kökten kesilip atıldığını gören yakın zamanda bir belaya uğrar veya üzüntü ve kedere düşer. Bu rüya isteklerin olmamasına işarettir. Yine bazı âlimlere göre üzüntüden sonra ferahlama, elindekinin kıymetini bilememe, zorluk yaşadıktan sonra ferah ermedir.

Rüyada Çiçek Bahçesinde Yürüdüğünü Görmek

Bu rüya kişinin dünyadaki halidir. Oldukça iyi kalpli, yardımsever ve ahlaklı bir insan olduğuna, her anlamda kendisine erişecek hayırlara, insanlara faydalı olmaya ve güzel geçime işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!