RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiçek Dikmek

Rüyada çiçek dikmek, sevinç, mutluluk ve müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile mutlu bir yuva kuracağına, aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına alacağına tabir edilir.

Rüyada Çiçek Diktiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sürpriz gelişmelere işaret eder. Kişi, yüzünü güldürecek ve bir ömür devam edecek gerçek bir aşk yaşayacak ve aradığı en güzel, en saf ve en temiz duyguları bu birliktelikte doyasıya yaşayacak demektir.

Rüyada Saksıya Çiçek Dikmek

Rüyasında saksıya çiçek diktiğini gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Bahçeye Çiçek Dikmek

Rahat bir hayat geçirmeye, lüks ve konfor içinde olmaya, maddi olarak güçlenmeye ve sahip olduklarının bereketli ve daimi olması için hayır işlemeye rivayet edilir. Rüya sahibinin hayallerini süsleyen hayata kavuşacağına ve sevap işlemeyi de ihmal etmeyeceğine yorulur.

Rüyada Toprağa Çiçek Dikmek

Rüyada çiçek dikmek her durumda hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayattan yana isteklerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine işaret eder. Rüyada toprağa çiçek diktiğini gören kişinin özel hayatında şansı da artacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Mezara Çiçek Dikmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir müjde alacağına ve bu müjde sayesinde daha önce hayatı boyunca hiç yaşamadığı, varlığından bile haberdar olmadığı kutsal duyguları tadacağına ve yüreğinin de kıpır kıpır edeceğine alamet eder. İlk önce haberi sonra da kendisi gelecek bir sürpriz olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiçek Dikmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nilgün (22 Ekim 2014 saat: 23:59)

    rüyamda saksıya soğan köklü çiçekler dikiyordum.saksı uzun balkon saksısıydı,soğanları çok düzenli olarak sıralı bir şekilde ektim ama sebebini bilmediğim bir şekilde birisi yada birşey ektiğim soğanların sırasını bozarak birbirine karıştırdı ben de tekrar düzeltmeye başladım.
    bir de bacağımın arasında tüm kovmalarıma rağmen gitmeyip bacaklarıma sürünen inatçı bir kedi vardı.

  2. özge (30 Nisan 2014 saat: 10:00)

    merhabalar uzun uzun yazmak istemiyorum… rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm bir yerlerde çok yüklü bal bulmuş ve bana petek bal verdiğini gördüm ve ben bu balı kabul etmedim. sonra ardından onun annesi çiçek ekiyormuş saksıya bende yardım ediyormuşum ve sonrada onların yanlarından ayrıldığımda çantama bal koymuş annesi kısaca rüyam bu yorumlarsanız çok sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,