RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiçekler Görmek

Rüyada çiçekler görmek, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu huzurlu, güzel ve mutlu hayata kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının, dertlerinin ve problemlerinin biteceğine, bu sayede huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına ve ferahlayacağına işaret eder. Kişi, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacak, başarı elde edecek ve tabiri caizse hayatını güllük gülistanlık edecek işlere girecek demektir.

Rüyada Çiçekler İçinde Olmak

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde kolay ve güzel bir yaşamı olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacak, yüzünü güldürecek, rahatını ve konforunu da yerine getirecek konuma geleceğine ve yaşamın güzelliklerini fark etmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Çiçeklerin Kuruduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceğine, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına ve başarısızlıklara düşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin büyük umutlarla gireceği işlerden yana istediğini alamayacağına bu nedenle hem maddi hem de manevi olarak kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Çiçeklerin Solması

Rüyada çiçeklerin solması da tıpkı çiçeklerin kuruması gibi açıklanır. Rüyayı gören kişinin kurulu düzenin bozulmasına, kısmetlerinin ve şansının da kapanmasına neden olacak adımlar atacağına, malından ve parasından kaybedeceğine ve bu durumdan sadece parasal olarak değil, psikolojik olarak da etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Çiçeklere Su Vermek

Rüyayı gören kişinin büyük bir iyilik yapacağı ve sevap işleyeceği bu sayede büyük bir huzur yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hak yolunda hayır işi yapacağına ve çok kişinin duasını alıp, takdirini toplayacağına işaret eder.

Rüyada Çiçeklerle Dolu Bahçe Görmek

Rüyayı gören kişinin keyfinin ve ağız tadının yerinde olacağı, işlerinin yolunda gideceği, bu durumun aile saadetine yansıyacağı, rüya sahibinin işinde de, evinde de insanlarla uyum ve iyi geçim içinde olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: