RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Çift Sürmek

Rüyada çift sürmek,  bolluk, bereket, helal kazanç ve makbul olan mal olarak ifade edilir. Rüya sahibinin emeğini ortaya koyarak kazandığı meşru paraya alamet eder. Yeni atılımlarda bulunmaya, daha hayırlı ve kazançlı olması için kesenin ağzını açarak sermaye ortaya konacak yeni bir işe, bu işten yana başarı elde etmeye ve tatmin olacak oranda gelir elde etmeye işaret eder.

Rüyada Tarla Sürmek

Rüyada tarla sürmek, rüya sahibinin hep yapmak istediği ve başında olmak istediği işi kurabilmek için eline hayırlı ve güzel bir fırsat çıkacağına, bu sayede belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine işaret eder.

Rüyada Tarla Ekmek

Bir kişi rüyasında tarla ektiğini görürse o kişi verimli bir iş yapmak için kolları sıvayacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibinin stratejik düşünüp, üzerinde planlar yaptığı bir işten deyim yerindeyse bir koyup, beş kazanacağına delalet eder.

Rüyada Tarla Biçmek

Rüyada tarla biçmekle, tarla ekmek benzer şekilde tabir edilir. Kar elde etmek için akıllı yatırımları kovalamaya ve ele geçirilecek ilk fırsatı en doğru şekilde kullanmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin tüccar olma çabalarının boşa gitmeyeceğine ve başarıya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla görmek, zenginlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin afiyette olacağı ve deyim yerindeyse yediğinin önde yemediğinin arkasında olacağı kadar güzel bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kara Saban Görmek

Rüyada kara saban görmek ya da saban görmek, rüya sahibinin ileride herkesi kıskandıracak kadar lüks bir hayatı olacağına ve bu hayatın şimdiden alt yapısını oluşturmaya başladığına işaret eder. Kişi, ilk adımı kendi işini kurmakla atacaktır diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!