RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiftlik Görmek

Rüyada çiftlik görmek, yapılan işte kazanılacak üstün başarıya, verilecek ödüllere ve kazanılacak itibara yorulur. Rüyayı gören kişinin, çabalayarak kurduğu kariyerinde kazanacağı mal ve mülkün bereketli olduğuna ve büyük bir refah kazandırıp saygı duyulan birisi olacağına delalettir. Aynı zamanda, yapılan çalışmaların herkes tarafından benimsendiğine ve ortaya konulan her işte büyük atılımlar yapıldığına yorumlanır.

Rüyada Çiftlik Hayvanları Görmek

Rüyada çiftlik hayvanları görmek, rüya sahibinin aile hayatında ve sosyal hayatında mutlu olduğunu ve daha güzel günlere ve daha iyi şartlara kavuşacağını delalet eder. Ayrıca, iş hayatında elde edilecek başarılara yorulur.

 Rüyada Tırmık Görmek

Rüyada tırmık görmek, rüya sahibinin, hayatına bir çeki düzen vermesine, yaptığı hataları düzeltmesine ve sorunlardan kurtulmak için adım atmasına işaret eder. Alışkanlıkların değiştirilmesi, yeni yeni şeyler denenmesi ve muhafazakar tarafların törpülenmesine delalet eder.

Rüyada Orak Görmek

Rüyada orak görmek, kötü bir haberle karşılaşılacağına, bu olay sonucunda ruhsal sorunlar yaşanacağın ve rüyayı gören kişinin her gün biraz daha kötüleşeceğine delalettir. Kesilen işlerin tamamlanmadığı takdirde kişiye ağırlık yapacağı ve diğer işlerinin tamamlanmaması durumunda iş yerinin kapanacağına yorulur.

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek, rüya sahibini zor zamanların beklediğini, kendisini hem ruhsal hem psikolojik olarak yorgun ve çaresiz hissettiğini ve günler geçtikçe tedirgin olduğunu işaret eder.

Rüyada Dirgen Görmek

Rüyada dirgen görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerden mutlu olmayacağını, çok üzüntü çekip çok eziyet yaşayacağını işaret eder.  Aynı zamanda, endişe verecek olaylarla karşılaşma olduğuna yorulur.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyada çapa görmek, bir işin yapılmasının gereksiz olduğunu, herhangi bir kazanç sağlamayıp var olan sorunları arttıracağına ve işle ilgili büyük sorunların çıkmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: