RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada çiğ et yemek, bir haksızlığa bulaşıldığına delalettir. Bu haksızlık sizin tarafınızdan da yapılmış olabilir, bir haksızlık karşısında suçlunun tarafında olmanızdan da söz edilebilir. İki durum da sizin tarafınızdan pişmanlık yaşanması anlamına gelecektir. Rüya hakkında yapılan yorumlardan birisi ise kötü bir olayın tanığı olmak biçimindedir. Yaşayacak olduğunuz bu kötü durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız. Burada bir taraf değil, yalnızca tanıklık eden bir kişi olarak yer alıyorsunuz.

Rüyada Kırmızı Çiğ Et Yemek

Burada, birisinin sorumluluğunu üstelenmek anlamı akla gelmelidir. İsteyerek ya da istemeyerek, bir kişinin görev ve sorumluluklarını, bir süreliğine üstlenmek şeklinde anlamlandırılabilir. Bu dönem içerisinde sıkıntı yaşanacağı ve stresli günlerin geçirileceği de unutulmamalıdır.

Rüyada Çiğ Et Yemek ve Kusmak

Yakınlarınızda olan bir kişi ile yaşanacak olan fikir ayrılığını işaret eder. Fikir ayrılığı sonucun da küskünlük, dargınlık olmasa da bir sonuca varılması konusunda zorluktan söz edilebilir. Hızlı karar almak istenmesine rağmen, bu görüş ayrılığının sonucunda aksamalar yaşanacak.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

Huzursuzluk işareti şeklinde kendisini gösterir. Huzursuzluğun tek bir nedeni yoktur. Hayatınızdaki çok sayıda olay, bu rüyanın sonucuna örnek olarak verilmeye uygundur. Huzursuzluğunuzun birkaç hafta sürmesi beklenmelidir.

Rüyada Çiğ Et Pişirip Yemek

Çıkacak olduğunuz bir yolculuktan, sıkıntılı olarak döneceğinizi göstermektedir. Rüyanın diğer bir anlamı da borç ve alacak ilişkisinde, sorun yaşamaktır. Kısa süre sonra gerçekleşecek olan durum, stres yaşatacaktır.

Rüyada Çiğ Et Kesip Yemek

Burada bir iftira durumu mevcuttur. Sizinle ilgili söylenecek olan yalanlar, sinirlerinizi bozacak ve küçük kavgalar yaşanacaktır.

Rüyada Çiğ Et Doğramak

Bir dönem boyunca, kademe kademe düşüş yaşamak olarak düşünülmelidir. Maddi anlamda yaşanacak olan bu kademeli düşüş, telaşa neden olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiğ Et Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özgül (07 Ekim 2016 saat: 08:00)

  Rüyamda kaynanamım kapısının önüde eltim kurban kesiyomuş kocası kaynanamda yardım ediyorlarmış bende kenardan durmuş onları izliyordu eltim etten kesip kocasına veriyor oda yiyordu o anda ben ve eltim havada uzun deyişik bir uçak gördük .Rüyam ne anlama gelir

 2. İkra (03 Ekim 2016 saat: 07:37)

  Rüyamda komşunun eşi nerdeyse bir tüm danayı difrize sığdırmış küçük küçük koparıp eşiyle benim tabağıma koyuyordu bizde iftarımızı acıyormuşuZ benim eşimde onların evinde benin onların evinde yemek yapmamı istiyor benden ondan para alıp çocuklarıma para veriyorum onları markete yolluyorumpirinç tavuk almasını istiyorum

 3. Irfan (28 Ağustos 2016 saat: 11:01)

  Rüyamda koyunumla yürürken birden düşüp can çekişiyor bende bir eve gidip koyunum ölüyor kesermisiniz dedim tamam dedi gelene kadar koyun ölmüştü ve yine kesti yenmez dedim yeni ölmüş gibi etine çok güzel dedi kesti bir barça verdi tadı saman gibiydi beğenmedim tükürdüm.

 4. fafma yücer (13 Temmuz 2016 saat: 14:09)

  Ben rüyamda kanguru gördüm kanguru gelinlik giymişti ve sanki beni kovalıyordu ve bende bir yere gidip bir tane çig et ağzıma aldım ve sonra miğdem bulandı ve ağzımdan attım bu Gördüğüm rüya neye delalet eder lütfen cevaplayın iyi günler

 5. Begüm (04 Aralık 2015 saat: 09:17)

  Rüyamda gerçek hayatım da tanımadığım bir grup insan gördüm. Erkek ağırlıklı bu topluluğun lideri ünlü birimiş. Ve bana çöp sis yapılan tahta çubuklarda çiğ et yedirdi ve Esrar içirdi. Ben esrarı icmedim ama içtim dedim. Sadece bir Nefeslik alır gibi yaptım. Sonra evliymisim ve biri bana hamile olduğumu söyledi ve sonra ben öldüm. Beni kefene sardılar. Ve ben ölmedim diye sesimi çalıştım.

 6. Meral (05 Temmuz 2015 saat: 16:14)

  rüyamda aramızın açık oldugu komşum bana kurbanlık pay getiriyor önce almıyorum sonra birden ekmegi bana bana yedigimi gördüm pişmemiş çig etti ne anlama geldigini ögrenmek istiyorum sevgilerbana eti getiren komşumla bir yılı aşkındır konuşmuyorum rüyamdada konuşmadım önce bana bişiler sordu konuşmaya başladım eti çig olarak yedim

 7. Nezahat Uslu (03 Temmuz 2015 saat: 08:12)

  Kayinvalidemler in evinde banyoya kesilmiş bir hayvan vardı. Gorumcem ve eşide banyonun karşısındaki odada yatağa yatmış öpusuyorlardi.kizimda o odadaydi bir ara onları ve kızımı gördüm sonra etten bir parça kesip yedim.yedikten sonra mide bulantısı ıle uyandim ve gerçekten kustum.midem hâlâ çok kötü. Hayır olsun inşallah.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,