RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada çiğ et yemek, bir haksızlığa bulaşıldığına delalettir. Bu haksızlık sizin tarafınızdan da yapılmış olabilir, bir haksızlık karşısında suçlunun tarafında olmanızdan da söz edilebilir. İki durum da sizin tarafınızdan pişmanlık yaşanması anlamına gelecektir. Rüya hakkında yapılan yorumlardan birisi ise kötü bir olayın tanığı olmak biçimindedir. Yaşayacak olduğunuz bu kötü durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız. Burada bir taraf değil, yalnızca tanıklık eden bir kişi olarak yer alıyorsunuz.

Rüyada Kırmızı Çiğ Et Yemek

Burada, birisinin sorumluluğunu üstelenmek anlamı akla gelmelidir. İsteyerek ya da istemeyerek, bir kişinin görev ve sorumluluklarını, bir süreliğine üstlenmek şeklinde anlamlandırılabilir. Bu dönem içerisinde sıkıntı yaşanacağı ve stresli günlerin geçirileceği de unutulmamalıdır.

Rüyada Çiğ Et Yemek ve Kusmak

Yakınlarınızda olan bir kişi ile yaşanacak olan fikir ayrılığını işaret eder. Fikir ayrılığı sonucun da küskünlük, dargınlık olmasa da bir sonuca varılması konusunda zorluktan söz edilebilir. Hızlı karar almak istenmesine rağmen, bu görüş ayrılığının sonucunda aksamalar yaşanacak.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

Huzursuzluk işareti şeklinde kendisini gösterir. Huzursuzluğun tek bir nedeni yoktur. Hayatınızdaki çok sayıda olay, bu rüyanın sonucuna örnek olarak verilmeye uygundur. Huzursuzluğunuzun birkaç hafta sürmesi beklenmelidir.

Rüyada Çiğ Et Pişirip Yemek

Çıkacak olduğunuz bir yolculuktan, sıkıntılı olarak döneceğinizi göstermektedir. Rüyanın diğer bir anlamı da borç ve alacak ilişkisinde, sorun yaşamaktır. Kısa süre sonra gerçekleşecek olan durum, stres yaşatacaktır.

Rüyada Çiğ Et Kesip Yemek

Burada bir iftira durumu mevcuttur. Sizinle ilgili söylenecek olan yalanlar, sinirlerinizi bozacak ve küçük kavgalar yaşanacaktır.

Rüyada Çiğ Et Doğramak

Bir dönem boyunca, kademe kademe düşüş yaşamak olarak düşünülmelidir. Maddi anlamda yaşanacak olan bu kademeli düşüş, telaşa neden olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: