RuyaTabirleri.com

Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek, iyi anlamlara gelmez ve güzel olana delalet etmez. Rüya sahibinin üçüncü şahıslar nedeni ile hayatının karışacağına, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine delalet eder. Hayal kırıklığı yaşamaya, iyi niyetli olmanın bedelini ağır ödemeye, kendini cezalandırmaya, pişman olmaya, gözyaşı dökmeye ve rahatını kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Çığ Düştüğünü Görmek

Rüyada çığ düştüğünü görmek, beklemedik bir olay yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin arka arkaya çok hızlı olaylarla karşılaşacağına ve her şeyin olabildiğince süratli bir şekilde olup biteceğine, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Çığ Altında Kalmak

Bir kişi eğer rüyasında çığ altında kaldığını görürse o kişi, maneviyatını çok sarsacak, iç dünyasını alt üst edecek ve günlerce etkisinden kurtulamayacağı bir takım olaylar yaşayacak ve bu nedenle bir süre kendini toparlayamayacak demektir.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek, iyi değildir. Ayrılıklara, düşmanlıklara, kine ve nefrete işaret eder. Rüya sahibinin sinir harbi yaşayacağı ve çok strese gireceği günlerin yaşanacağı, insanlarla arasındaki iletişimin kopacağı ve muhabbetinin kesileceği olayların meydana geleceği, birbirini seven kişilerin, artık isimlerini duymaya dahi tahammül edemeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kartopu Görmek

Rüyada kartopu görmek, mutlu ve huzurlu yuvalar kurmaya, yeni ve hayırlı başlangıçlar yapmaya, huyu güzel kişilerle karşılaşmaya ve onlardan hayır bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutluluk içinde kalacağı günlerin çok yakın olduğuna yorulur.

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyasında kardan adam gören kişinin rüyası, istemeyerek ama bazı kayıplar yaşamaması için bir takım hileli işlere gireceğine, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına ve kişinin kendisini hiç affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çığ Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (18 Ocak 2015 saat: 10:40)

  Ruyamda beklenmedik bir anda cıg düşüyo sonra babam altında tam kaliyodu baba diye bagırdım sonra 2ve 3 defa cığ yine duśuyo ve. teyzem gile dusuyo kapilar kapali kapiyi buyuk bir kuvettle itiyo
  Ve sonra hepimiz kapiyi tutuyoruz iceri geldigi gibi ben uyaniyorum

 2. kemal (17 Mart 2014 saat: 14:48)

  yorumunu merak ettiğim rüyam şöyle: bir odada bir kaç kişiyiz. dışarıdan odanın penceresine doğru çığ halinde kar yığını sürüklenerek gelmekte. ancak çığ düşecek yükselti yok. yani çığın geldiği yer düz tarla gibi ağaçlık alan. çığ yığını camları zorlamakta hatta kırıyor. ben de bu duruma şaşırıyorum, kendi kendime kar yığınının bir güç tarafından sürüklendiğini düşünüyorum.
  bundan bir gün öncede rüyamda kendi eşimin uzvunu, çok net ve açık bir şekilde gördüm. hayır olur inşaallah. yorumlar iseniz sevinirim.

 3. meliha (02 Mart 2014 saat: 10:12)

  Ruyamda eskii mahallemde yiz.karsi komsunun catisinin hemen uzerinde kirmizi biberlerin alev aldigini goruyorum cok korkuyorum ayni anda baska komsudada ayni sey oluyo daha sonra biberlerin annemlerin evin onune geldigini goruyorum ama yerde kapinin onunde yanmadan duruyo hemen alin diyorum cok korkuyorum.daha sonra kar yagmis yer sarsintisi oluyo cok korkuyorum.eyvah kiyamet yaklasiyo diyorum allaha yalvariyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,