RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüyada çiğ kıyma görmek hayra yorulmaz ve genellikle alınacak bir ölüm haberi, kaza gibi çok üzücü olaylara alamet eder. Çok uzun sürecek ve kişiye büyük ıstıraplar verecek, ölümcül hastalıkların da işareti olan rüya, tüm yaşantının kötü bir duruma düşmesini de işaret eder. İslami açıdan da ecelin yaklaşması anlamındadır. Acı dolu sözlere ve evlilik birliğinin dağılmasına, kişinin buhran dolu, acı çekerek yaşamına devam etmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Kıyma Görmek

Pişmiş kıyma görmek kişinin eli açık biri olduğuna ve kazancının da çok bereketli olmasına, hiçbir zaman dara düşmeden, başkalarına da yardım ederek, maddi manevi tatmin olarak yaşadığına işaret eder. Pişmiş kıyma yiyen kişinin ailesi kendisinden razı olduğu gibi, İslami açıdan da rüya sahibinin sevabı bol, inancı doğrultusunda düzgün yaşayan biri olduğuna alamet eder.

Rüyada Çiğ Kıyma Yemek

Rüya sahibinin haram mallar edindiğine yorumlanan rüya, illegal işlere bulaşıldığını ve bu yolla sağlanan gelirle ev geçindirildiğine, paranın bereketi olmadığı gibi, kişinin iç huzuru olmadan yaşadığına da alamet eder. Çiğ kıyma yiyenin evladı hayırsız olur ve yaşlılığı da çok sorunlu geçer. Hayat boyu sürecek hastalıkların, kısmetsizliklerin ve uğursuzlukların da habercisidir. İslami olarak da çiğ kıyma yiyen kişi büyük bir günah işler. Tövbe edilmesi, haramdan uzak durulması ve ilim irfan yolunda ilerlenmesi, hayatını değiştirmediği sürece rüya sahibinin acı içinde bir ömür süreceğini bildiren ikaz şeklinde bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Çiğ Kıyma Görmenin Psikolojik Yorumu

Henüz olgunlaşmamış bir kişiliğe ve hayata karşı tecrübesiz olmaya işaret eder. Çiğ kıyma kişinin ne yöne gideceğini bilmeden hareket ettiğini ve sürekli hata yaptığını da bildirdiği gibi, sorumsuzca söylenen sözler ve hareketler neticesinde hem kendisini, hem de ailesini utandıracak bir tutum içinde olunduğuna da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. su (17 Aralık 2016 saat: 13:05)

  Merhaba.
  Uzaktan tanidik birisine asure goturuyoruz arkadasimla. Ev sahibide bize buzluktan biseyler al diyor kaba koyuyorum en son kiyma alacakken arkadasim ne yapacaksin onu diyor almadim ama elimde tereddutle cok tuttum.esimin ailesine giderken yolda sepetlere mevye doldurdum. Bi sure sonra baska bi yerdeyim ve gercekte 1aylik hamileyim ruyada bebegim olu olarak elime geldi kanla birlikte cok agladim hala ruyanin etkisindeyim cokkorktum uzuldum.

 2. Atuf (09 Kasım 2016 saat: 13:03)

  Rüyamda bir düğündeyim ve bize tabaklarda dışı pişmiş ama içi çiğ kalmış el kadar büyük köfte ikram ediliyor ama tam köfte de değil daha çok şade kıyma baharatsız soğansız şade kıymayı köfte gibi yapmışlar ve içleri çok ççiğ kalmıştı!

 3. ışıl (12 Haziran 2016 saat: 14:20)

  Bir evdeyim şişman bir çocuk evde yatıyor battaniye sermiş 2 tane üstüne elimdede tablet var bir oyun varmış ona bakıyorum sonra orada çıkıyorum bir arabaya binecekmisim binip iniyorum sanırım sonra kasap dukkanim varmış musteriler kapıda kuyruk olmus bende dükkanı açıyorum ve benden kış istiyor bende veriyorum bu arada babam eski kasaptir gerçek hayatta

 4. kader (23 Ocak 2016 saat: 08:36)

  Rüyamda sanki bir kasap dükkanını devr aşmıştım makinadan kıymayı geçiriyordum ardından kıymayı yoğuruyordum ve küçük bir parçayı da ben yiyiyordum ardından sanki yanımda başka birinde vardı onun elinde bir parça ekmek vardı kıymayı ona da ikram ediyordum ona ben çiğ kıymayı sevdiğimi söylüyordum oda bende seviyorum diyordu.

 5. Anonim (23 Ocak 2016 saat: 08:35)

  Rüyamda sanki bir kasap dükkanını devr aşmıştım makinadan kıymayı geçiriyordum ardından kıymayı yoğuruyordum ve küçük bir parçayı da ben yiyiyordum ardından sanki yanımda başka birinde vardı onun elinde bir parça ekmek vardı kıymayı ona da ikram ediyordum ona ben çiğ kıymayı sevdiğimi söylüyordum oda bende seviyorum diyordu.

 6. Nigar (22 Kasım 2015 saat: 14:46)

  rüyamda simdidi zamandan 10 yıl oncesi zaman diliminde yasıyormusuz . evden bisey almak ici eve gelmisim. kitli olan evib kapısını acip eve girdim. sogan ile karistirlismis ve tepsiye konulmus kıyma gordum. ama mutfagin penceresinden kedi girmis ve kıymadan yemis. mutfagın haliları dagınıktı. evimizin bir odasinda tamamen yataklar vardi ve oda düzenlenmemisti. evden cıktim daha sonra ama uzerimde babaannemin bi elbisesi vardi.. yagan yagmurdan korunmak icin o elbiseyi almisim ama yine de yagmurda ıslandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,