RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Köfte Görmek

Rüyada çiğ köfte görmek; kalabalığa ve aileye olan özleme delalettir. Rüyayı gören kimse, uzun zamandır ailesinden ya da sevdiği arkadaşlarından, belli başlı ortamlardan uzak kalmış olabilir. Sosyalleşme özlemi içinde olan kişi, kalabalıklara karışıp tekrar eğlenceli ortamlarda bulunmak için sabırsız bir biçimde bekliyordur. Ayrıca, rüyasında çiğ köfte gören kişinin alacağı bazı haberlerle neşesi yerine gelecektir. Hayırlı haberler, kişiyi beklemektedir.

Rüyada Çiğ Köfte Yediğini Görmek

Rüyada çiğ köfte yediğini gören kişi, mutluluk ve huzur bulmuştur. Arkadaş ortamı ile çok güzel vakit geçirecektir ve bunların doyasıya tadını çıkartacaktır. Kişi, yoğun iş ve okul hayatından uzaklaşarak, hayatın güzelliklerini yaşama yönünde adımlar atarak iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Çiğ Köfte Yoğurmak

Rüyada çiğ köfte yoğurmak, emeğe ve çok çalışmaya delalettir. Bu kimse, çok çalışarak ve çabalayarak istediği yerlere geleceğine inanmaktadır. Bunun için de, kötü günlerden geçse de, talihsiz olaylar yaşasa da, hiçbir şekilde hedefinden vazgeçmeyecektir. Tam bir hırs küpü olan kişi, yaptıklarını bir gövde gösterisi gibi sunmaktan da geri durmayacaktır. Çevresi, kişiyi bazen kendini beğenmiş biri olarak görse de, çalışkanlığı sebebi ile takdir etmeyi de bilecektir, yorumları yapılmıştır.

Rüyada Çiğ Köfte Satmak

Rüyada çiğ köfte satan kişi, yaptığı işlerden hemen sonuç bekleyen, sabırsız birisine dönüşecektir. Bu dönüşüm, kişiye şüphesiz büyük zarar getirecektir. Yaptığı her işin sonucunu hemen beklemesi, işlerini kötü yola sürükleyecektir.

Rüyada Çiğ Köfte Yapmak

Rüyada çiğ köfte yapan kişi, halkın sevip sayacağı birisi olacaktır denir. Özellikle, rüyayı gören kişi bir esnaf ya da iş adamı ise, işleri de rayına oturup tam tıkırında gidecek demektir. Kişi, helalinden kazanıp helalinden yiyecektir. Güneşli ve güzel günler rüya sahibini beklemektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: