RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada çiğ tavuk görmek, rüyayı gören kişinin az bir kazançla daha fazlasını elde etmek amacı ile kendisini hataya götürecek ve Allah katında günahkâr kılacak işlere gireceği anlamına gelir. Fena işlere bulaşmaya ve tekin olmayan kimselere sarılmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisi için hak olmayan yollardan gideceğine bu nedenle de beddua ve ah alacağına tabir edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek

Hak edilmemiş, emek verilmemiş, alın teri akıtılmamış ve çalışmadan ele geçirilmiş mala ve paraya işaret eder. Rüyayı gören kişinin makbul olmayan bu mallardan ya da paradan kendine pay çıkaracağına bu nedenle de haksız kazanç elde etmiş olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyayı gören kişinin güzel, iyi ve olgun olan hal ve hareketlerini terk edeceğine, inancından ödün vereceğine, zengin olmak ve rahata kavuşmak için Allah’ın haram kıldığı yollara girmekten çekinmeyeceğine işaret eder. Kişi, sonradan üzüleceği, el açıp tövbe edeceği ve pişman olacağı adımlar atacak demektir.

Rüyada Çiğ Tavuk Almak

Rüya sahibinin kendisine hayır getireceğini sandığı için daha önce karşı çıktığı, sıcak bakmadığı ve ısrarla reddettiği işlerin altına imza atacağına fakat istediği sonucu elde edemeyeceğine sadece doğrularından ve prensiplerinden sapmakla kalacağına delalet eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek

Rüyasında çiğ tavuk temizlediğini gören kişinin yasak olan işlere hevesleneceğine ve kendisini dinden çıkaracak adımlar atacağına tabir edilir. Rüya sahibi gözü doysun diye mubah olmayan şeyler yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek

Rüyayı gören kişinin kolay şekilde yani havadan garanti olacak bir kazanca kavuşmak adına nefes tüketeceğine fakat elde ettiğinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder. Deyim yerindeyse haydan gelenin huya gideceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: