RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek

Rüyada çiğ yumurta görmek, zorlu ve çetin günler geçireceğine ama sonunda feraha kavuşacağına tabir olunur. Rüya sahibine akrabalarından biriyle ilgili bir haber gelebilir. Bazı rüya tabircileri rüyada çiğ yumurta gören kişinin düşünceleri tam olarak olgunlaşmamış olacağına yorar. Rüya sahibi düşmanlarına karşı savunmasız bir şekilde kalacaktır. Onlara karşı hamle yapacak gücü bile kendisinde bulamayacak ve haksızlıklara uğrayacaktır. Bu yüzden kendini zorlu şartlara hazırlamalıdır.

Rüyada Çiğ Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada çiğ yumurta sarısı gören kimse, evlilik yaşayacaktır. Ancak evliliği sadece güzelliklerle değil, bazen tartışmalarla geçecektir. Bu nedenle evlendikten kısa bir süre sonra bazı sıkıntılar olabilir ama daha sonra tekrar düzelmesi beklenir. Rüya sahibi evli ise çocuk sahibi olur. Eşi ile yaşanacak dolu dolu bir hayat anlamlarına gelir.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek, hırs ve güçle yorumlanır. Rüya sahibi, gözünü yükseklere dikecek ve oraya ulaşmak için kimseye aldırış etmeyecektir. Tek hedefi başarılı olmak olacak, bu nedenle kazanmak için her yolu mubah görecektir. Güçlü olmak o kişi için mutlu yaşamaktan daha önemlidir. Öncelikleri para ve isim sahibi olmaktır.

Rüyada Çiğ Yumurta Kırıldığını Görmek

Rüyada çiğ yumurta kırıldığını gören kimse, çocuğu ile ilgili bazı durumlar yaşayacaktır demektir. Rüya sahibinin çocuğu bir sınava girebilir ve onunla ilgili bir haber gelebilir. Eğer kişi hamile ise, çocuğunun cinsiyeti istediği gibi olacaktır.  Yaşanacak bazı gelişmeler ile ilgili haberler alma anlamına gelir.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada pişmiş, haşlanmış yumurta görmek, kısmete işaret eder. Rüya sahibi şanslı bir insan olacaktır. Rüyayı gören kimse, dünyanın nimetlerinden faydalanacak, arzu ve isteklerini gerçekleştirecektir. Gönlünden geçen şeyleri yaşayacaktır. Ticaret ile uğraşan kişilerin işleri yolunda gidecek, daha çok kar edebilecekleri işlere girişeceklerdir. Bu da ticarette daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!