RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğdem Görmek

Rüyada çiğdem görmek, rüya sahibinin, ailesi tarafından görülüp beğenilmiş bir kısmetle hayatını birleştirmesi için yapılacak nişanın, nikâhın ve düğünün eşe, dosta ve akrabaya haber verilmesine delalet eder. Yaşanan tüm sorunlara, sıkıntılara ve etraftaki kötü insanlara rağmen ailedeki, huzurun, birlik ve beraberliğin bozulmamasına ve hanede sevincin ve mutluluğun hüküm sürmesine işaret eder.

Rüyada Çiğdem Çiçeği Görmek

Rüyada çiğdem çiçeği görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır sırt çevirdiği duygularının, sesine kulak vereceğine ve artık bir gönül ilişkisine hazır olunduğuna tabir olunur.

Rüyada Çiğdem Toplamak

Rüyada çiğdem toplamak, rüyayı gören kişinin, hayatını baştan aşağı değiştirecek, yeni bir hayat kurmaya ve yeni bir kişi olmaya teşvik edecek biriyle, dillere destan ve hayatta sadece bir kez yaşanabilecek bir aşk yaşamasına delalet eder.

Rüyada Kasımpatı Görmek

Rüyada kasımpatı görmek, hane içinde eşler arasında ya da sevgililer arasında yaşanacak tartışmalara, sürtüşmelere ve kısa süreli ayrılıklara işaret eder.

Rüyada Kasımpatı Çiçeği Görmek

Rüyada kasımpatı çiçeği görmek, rüya sahibinin, aşk hayatında güzel gelişmelerin ortaya çıkacağına ve hayırlı bir kişi tarafından sevilip seveceğine yorumlanır.

Rüyada Zambak Görmek

Rüyada zambak görmek,  epey bir süredir iş hayatında yaşanılan sıkıntıların, sorunların ve kötü gidişin son bulacağına ve yapılan işin bir anda rağbet görmeye ve para kazandırmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Zambak Görmek

Rüyada beyaz zambak görmek, yapılacak işlerde kazanılan başarıdan sonra gerçekleştirilecek projelerde büyük paralar kazanmaya, mal mülk almaya ve hayırlı bir kısmet bulup bir ömür mutlu ve sağlıklı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Zambağın Solması

Rüyada zambağın solması, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak ve büyük üzüntülere sebep olacak sorunların ortaya çıkmasına tabir olunur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: