RuyaTabirleri.com

Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada ciğer görmek, rüya sahibinin makbul işlere kavuşmasına ve huzurlu bir hayat sürmesine işaret eder. Rüyasında ciğer gören kişinin gerek aile hayatı gerek meslek hayatı tam da istediği gibi gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız olaylar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine huzurlu ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur sayesinde halinden son derece memnun olacak demektir. Rüyasında ciğer gören kişinin hayattan yana büyük şikâyetleri olmaz, yakınıp isyan etmesine neden olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyada ciğer görmek rüya sahibinin cevval, yiğit ve mert bir kimse olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ciğer Yediğini Görmek

Rüya sahibinin ailesinden bir kişinin varlığı sayesinde yeni mal ve eşyaya kavuşmasına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin ailesine yeni katılacak olan bir aile ferdi olarak tabir edilir. Yani rüya sahibi henüz dünyaya gelmiş bir çocuğunun vesile olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görmek

Rüyası sahibinin şansı anlamına gelir. Rüyasında ciğer pişirdiğini gören kişi büyük bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve zahmet çekmesine gerek kalmadan varlık sahibi olur ve para kazanmak için yıpranmasına gerek olmadan, sahip olduğu varlığından rahatça faydalanır ve zengin olmanın ayrıcalıklarını yaşar.

Rüyada Ciğer Kesmek

Rüyada ciğer kesmek, rüya sahibinin her baba yiğidin harcı değil şeklinde tabir edilecek bir iş yapacağına ve büyük bir cesaret örneği göstereceğine işaret eder. Bu işle birlikte insanlar günlerce rüya sahibinin cesaretini konuşacaktır.

Rüyada Ciğer Almak

Rüya sahibini çok mutlu edecek şeylere sahip olmasına işaret eder. Gerek maddi gerek manevi anlamda kendisine huzur verecek, neşe getirecek ve yüzünü güldürecek şeylere kavuşacağına ve hayatının bir anda mutlulukla dolacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ciğer Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Funda (17 Kasım 2015 saat: 11:08)

  Arabamla işyerlerini dolaşırken yol kenarina park ettim geri geldigimde arabam cekici ile cekiliyordu. Tam karşısında araçları çektikleri parka götürmuslerdi aracımı almak isterken ceza yazmayın diye ısrar ediyorum onlarda iki kilo ciğer parası ilave ediyorlar ve ben aracımı alıp gidiyorum

 2. Dacre (20 Eylül 2015 saat: 17:23)

  Rüyamda ücra bir mahalleye misafirliğe gidiyorum evin yan komşusunun kapısının önünde çiği ve iğrenç kokan bir insan ciğeri görüyorum. Midem bulandığı için elimle ağzımı kapatıp oradan kaçıyorum ve bir otobüse binip uzun bir yolculuğa çıkıyorum.

 3. merve (17 Haziran 2015 saat: 09:24)

  arkadaşımla birlikte eski sevgilimin evine gittim orada eşiyle ikisinin resimlerini çerçeve içerisinde gördüm ve eşi yanıma geldi eşini çok yaşlı çirkin biri olarak gördüm eski sevgilim bana hep güldüğümü mutlu olduğumu söyledi sonra çorba yaptım büyük bir tencerenin içerisin de içinde ciğer vardı 6 adet o çorbadan küçük bir çocuğa ikram ettim

 4. banu (16 Mart 2015 saat: 12:29)

  Ruyamda ilk once yengem asansorden inerken bn sanki asansorun ustune oturmua iniyor gibiydim bütün insanlar beni göruyordu insigimda bayıldım sonra yengemmim öldunu söylediler cigliklara kosarken yerde yengemin kan ve disari cikmis cigerini gördüm bunun arkasina onun kaynanasi kriz gecirdi kendim cigliklarla uyandim

 5. pınar (25 Ekim 2014 saat: 07:39)

  Ruyamda bi arkadasim bana para veriyo sonra ben tencerede kurbandan kalan cigeri pisiriyorum pksmismi diye bitane elime.alip tam bakicakken kedi pesimi birakmiyo kovaladgim halde gitmiyo sonra ayagimi isirirken ben terlikle ona vuruyorum kayinvaldem gunah dur vurma diyo yok diyorum anne al sunu beni birakmiyo isiriyo diyip uyaniyorum
  acaba bu rüya ne demek aklim takili kaldi bi yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,