RuyaTabirleri.com

Rüyada Ciğer Yemek

Rüyada ciğer yemek, kolay yoldan elde edilecek rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin oturarak çalışacağı, söz sahibi olacağı için iş yapmaktan çok iş yaptırarak para kazanacağı bir mesleği olacağına bu sayede de iş yükünü başkalarının yükleneceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyasında ciğer yediğini gören kişi ama bugün ama yarın mutlaka zengin olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada ciğer görmek çok hayırlıdır, menfaat sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının çok güzel olacağına ve Allah tarafından kendisine istediği her şeyin nasip edileceğine tabir edilir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak ve rüya sahibinin yüzü yaşadığı sürece hep gülecek demektir.

Rüyada Ciğer Pişirmek

Rüyada ciğer pişirmek, hazırdan yani çalışmadan ama rüya sahibinin payına düşen ve hakkı olan bir mal varlığına ya da paraya sahip olacağı anlamına gelir. Kişi kısa yoldan zengin olacak ve bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürecek, zenginliği de daimi olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Koyun Ciğeri Görmek

Rüyada koyun ciğeri, manevi değeri büyük olan şeylere sahip olmaya, servete ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi ileride, çocuklarına hatta torunlarına bırakabileceği kadar büyük bir variyetin sahibi olacaktır.

Rüyada Ciğerci Görmek

Rüyada ciğerci görmek, güç, kudret ve iman sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin metanetli duruşuna, her acıya katlanabileceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda mutluluğa ve sağlığa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada karaciğer görmek, özü sözü bir, konuştuğu dinlenilen, toplumun sevgisini ve saygısını kazanmayı hak etmiş, cömert ve herkese faydası olan bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ciğer Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nuri KILIC (05 Temmuz 2015 saat: 09:20)

    Ruyamda vefat eden yakınım bana kimin olduğunu bilmediğim bir giysi veriyor ve ceplerine fare zehiri koymamak farenin bu git diye geldiğini belirtiyor ve bende içerisine zehir koyup askıya asiyorum sonra yakınım bana ciger pişirip ikram ediyor ve yanimda beklemeden konuşmadan mutfağa gidip umreye gidecek yolcuların yanına ugrayacagini onlar için ikram hazırlayacağını belirtip akrabalarıyl a ikram lik hazirliyordu

  2. Mehmet un (05 Temmuz 2014 saat: 03:44)

    Ruyanda bir mulakata girmek icin beklerken biranda biri bana durum verdi bende onun hepsini bitiremem diye yarısını cebime koydum sonra kendimi biranda baska biryerde cafeteryanın karsısında buldum adam bana bunu al ve yediye verdi ben yok dedim adam bana zorla al sunu dedi bende bana cok olur dedim ozaman adam yarımda fazla bana verdi kalan kısmada yanımda duran ufak cocuga verdi sonra biranda hersey birbir degisti uyandıgımda yumruklarım sımsıkıydı ellerimi sıkmaktan kollarım tutmuyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,