RuyaTabirleri.com

Rüyada Ciğer Yemek

Rüyada ciğer yemek, kolay yoldan elde edilecek rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin oturarak çalışacağı, söz sahibi olacağı için iş yapmaktan çok iş yaptırarak para kazanacağı bir mesleği olacağına bu sayede de iş yükünü başkalarının yükleneceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyasında ciğer yediğini gören kişi ama bugün ama yarın mutlaka zengin olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada ciğer görmek çok hayırlıdır, menfaat sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının çok güzel olacağına ve Allah tarafından kendisine istediği her şeyin nasip edileceğine tabir edilir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak ve rüya sahibinin yüzü yaşadığı sürece hep gülecek demektir.

Rüyada Ciğer Pişirmek

Rüyada ciğer pişirmek, hazırdan yani çalışmadan ama rüya sahibinin payına düşen ve hakkı olan bir mal varlığına ya da paraya sahip olacağı anlamına gelir. Kişi kısa yoldan zengin olacak ve bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürecek, zenginliği de daimi olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Koyun Ciğeri Görmek

Rüyada koyun ciğeri, manevi değeri büyük olan şeylere sahip olmaya, servete ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi ileride, çocuklarına hatta torunlarına bırakabileceği kadar büyük bir variyetin sahibi olacaktır.

Rüyada Ciğerci Görmek

Rüyada ciğerci görmek, güç, kudret ve iman sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin metanetli duruşuna, her acıya katlanabileceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda mutluluğa ve sağlığa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada karaciğer görmek, özü sözü bir, konuştuğu dinlenilen, toplumun sevgisini ve saygısını kazanmayı hak etmiş, cömert ve herkese faydası olan bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!