RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiğköfte Görmek

Rüyada çiğköfte görmek, uzun zamandan beri gönül ilişkilerine ara vermiş olan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde karşı cinsten bir kişi ile birlikte çok güzel zamanlar geçireceğine, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, hayatla ilgili çok daha başka lezzetleri tadacağına ve uzun bir zaman sonra ilk kez bu kadar büyük bir mutluluk yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Çiğköfte Yemek

Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve çok güzel bir birliktelik yaşayacaklarına, bu sayede çok mutlu olacaklarına, kendileri için çok daha güzel ve sevinçli olaylara vesile olacak bazı adımlar atacaklarına ve bu adımlar ile ailelerini de sevindireceklerinde işaret eder.

Rüyada Çiğköfte Yediğini Görmek

Rüyada çiğköfte yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ya da sosyal hayatta tanışılan hayırlı bir kişi ile çok güzel günler geçirileceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına, bu aşkın devam etmesi için sürekli büyük adımlar atılacağına ve yakın bir zaman içinde ailelerin de rızası alınarak evlilik yolunda çok güzel ve hayırlı bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Çiğköfte Yoğurmak

Karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile çok güzel günler geçiren rüya sahibinin, çok yakın bir zaman içinde atacağı doğru adımlar sayesinde çok daha güzel günler göreceğine, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına ve bu karar doğrultusunda hazırlıklara başlanacağına alamet eder.

Rüyada Çiğköfte Yoğurduğunu Görmek

Rüyada çiğköfte yoğurmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman önce tanıştığı birisi ile hayırlı bir adım atacağına, bu adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına ve yakında daha büyük bir adımın atılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiğköfte Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yusuf seker (14 Ocak 2015 saat: 15:56)

    Merhbalar iyi calismalr. Ruyamda. Kisin kiz arkdsmn basi belaya girer ve ben onu takip edenleri takip ediorum sonra kiz arkdsm adliyeye girer o girerken oburleri badliyeye gelmeden bodrum katli bi eve girer bn adliyenin bahcesnde bi kucuk su akan selale gorurum incde meyveler var ve hemen yaninda cigkofteci. Sadece bi iki cesit meyve yerim.

  2. eren (26 Aralık 2014 saat: 04:57)

    Ruyamda ncesinii fazla hatirlamiyorum ama bi evde bi gurup terorist bizi rehin aliyo biraraya topluyo sora ne oluyosa cigkofte yogurmaya basliyo yogruilduktan sora herkes bakiyo tadina gusel diyolar bende aliyorum bi iki kez sora gulerek cikip gidiyolar ne anlama geliyor merak ediyorum.. ruyaniin dahaa onceside birisi saga sola cakmak atip saga solu yakiyo bi kadin elinde fiskeyle yaktigi yerleri sondurmeye calisiyoo size zahmet yorumlarmisinz tesekurlerr..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,