RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Çığlık Atmak

Rüyada çığlık atmak, rüya sahibinin başının derde gireceğine, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin gerek maddi gerek manevi zarar göreceğine, kötü kimselerin ağına düşeceğine ya da onların eline koz vereceğine tabir edilir. Rüya sahibi bir takım art niyetli kişilere elini verecek daha sonra kolunu da kaptıracak ve onlardan kurtulmak için bir hayli zorlu günler geçirecek demektir.

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Rüyasında çığlık attığını gören kişinin yardıma ihtiyacı olacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin zor durumlarda kalacağına, bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına delalet eder. Kişi, yanlış işler yapacak ya da yanlış kimselerle hareket edecek kötü yollara girip, sıkıntılı günler geçirecektir.

Rüyada Çığlık Sesi Duymak

Rüyada çığlık sesi duymak şans anlamına gelir. Rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Çığlık Atan Birini Görmek

Rüyada çığlık atan birini görmek, rüya sahibinin düşünmeden hareket edeceğine bu nedenle de başının ağrıyacağına tabir edilir. Kişi, çevresindeki bazı art niyetli kimselere uyup, onların dolduruşuyla fevri kararlar alacak, kendi başını derde sokarken düşman sevindirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Çığlık Atarak Uyanmak

Rüyada çığlık atarak uyanmak, müjde almaya ya da müjde vermeye yorulur. Her durumda da rüyayı gören kişinin çocuklar kadar sevinip havalara uçacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hem mutlu olacak hem de mutlu edecektir.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak hayallerin ve isteklerin gerçekleşmesi suretiyle huzur bulmaya, keyiflenmeye, muradına ermeye ve güzel sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından güzel anılacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,