RuyaTabirleri.com

Rüyada Çığlık Atmak

Rüyada çığlık atmak, rüya sahibinin başının derde gireceğine, sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin gerek maddi gerek manevi zarar göreceğine, kötü kimselerin ağına düşeceğine ya da onların eline koz vereceğine tabir edilir. Rüya sahibi bir takım art niyetli kişilere elini verecek daha sonra kolunu da kaptıracak ve onlardan kurtulmak için bir hayli zorlu günler geçirecek demektir.

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Rüyasında çığlık attığını gören kişinin yardıma ihtiyacı olacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin zor durumlarda kalacağına, bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına delalet eder. Kişi, yanlış işler yapacak ya da yanlış kimselerle hareket edecek kötü yollara girip, sıkıntılı günler geçirecektir.

Rüyada Çığlık Sesi Duymak

Rüyada çığlık sesi duymak şans anlamına gelir. Rüya sahibinin sürpriz gelişmeler yaşayacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Çığlık Atan Birini Görmek

Rüyada çığlık atan birini görmek, rüya sahibinin düşünmeden hareket edeceğine bu nedenle de başının ağrıyacağına tabir edilir. Kişi, çevresindeki bazı art niyetli kimselere uyup, onların dolduruşuyla fevri kararlar alacak, kendi başını derde sokarken düşman sevindirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Çığlık Atarak Uyanmak

Rüyada çığlık atarak uyanmak, müjde almaya ya da müjde vermeye yorulur. Her durumda da rüyayı gören kişinin çocuklar kadar sevinip havalara uçacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hem mutlu olacak hem de mutlu edecektir.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak hayallerin ve isteklerin gerçekleşmesi suretiyle huzur bulmaya, keyiflenmeye, muradına ermeye ve güzel sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından güzel anılacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çığlık Atmak İle İlgili Rüyalar;

  1. kader (19 Mart 2014 saat: 02:12)

    haftalardır degısık sekıllerde ruya goruyorum sureklı arkamda bırılerı oluyor sureklı öldürülüyorum korku ıcındeyım sesım cıkmıyor. Yanı bu zamana kadar sesım hıc cıkmadı ruyalarımda ama bugun cıglık attım ruyamda. Ruyamda ruya gordum ve gerceklestıgını ızledım. Sureklı dans eden ve uzerıme uzeerıme gelen garıp adamlar vardı bana elını uzatıyolardı asansor beklıyoduk aılemle ama asansore sadece benı bındırıyolardı aynadan yıne o adamlar belırdı. Cıglık attım yatakta sonra bı baktım karsımda benımle bırlıkte cıglık atan bı adam daha bı taraftan gulup bı taraftan bagırıyordu alay eder gıbı. Sonra gercek yasama dondum ama bu ruya sırasında arkadasıma da mesaj atmısım cok kotu ruya gordum dıye ama attıgım mesajı hatırlamıyorum cunku ben onu ruyamda kagıda yazıyordum.

  2. Duygu (13 Şubat 2014 saat: 22:19)

    Rüyamda bir sürü köpek var etrafta geziyorlar ve bir kaç insan var arkamı döndüğümde ezilmiş ölü köpek vardı sonra herkes çığlık atmaya başlayıp kaçıyordu bende ne olduğunu anlamaya çalışıyorum sonra bir köpek mi tilki mi geliyor ağzında köpek yavrusu öldürmüş herkes çığlık atarak kaçarken ben olduğum yerden gidemiyorum çığlık atıyorum ve göz gözemiz korkudan durmak sızın çığlık atıyorum sonra kalktım korkudan sıçradım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,