RuyaTabirleri.com

Rüyada Çığlık Görmek

Rüyada çığlık görmek, neye ihtiyacı olduğunu bilmeyen rüya sahibinin en ufak bir aksilikte bile büyük bir yaygara kopardığını, sürekli olarak olayları büyüttüğünü ve çoğu zaman hareketlerini, duygularını kontrol almakta güçlük çektiğini ifade eder. Genellikle olumsuz tavırlardan ve aşırıya kaçan hareketlerden dolayı kişinin iş yerinde şikayet edilen ve sevilmeyen bir kişilik çizdiğine, bu nedenle ihtar almasına, okuyan kişiler için uzaklaştırma, disiplin gibi cezalar almasına işaret eder. Çığlık görmek bazı durumlarda kişiden yardım isteneceğine, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine de alamet eder.

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Kişinin duygusal olarak çok yaralandığını ve özellikle kırık bir aşk hikayesine sahip olduğunu işaret eder. Bastırılmış duygulara sahip olan kişinin sürekli olarak bastırmaya çalıştığı hisleri nedeniyle zor zamanlar geçirdiğini, sorunlarını ya da kalbini acıtan durumları kimseyle paylaşmadığını da bildiren rüya, gerçek yaşamdan uzaklaşacak kadar depresif bir duruma düşüleceğini de bildirir. Bu dönemde alınacak kararların sağlıklı olmayacağını, kişinin kendi hayatına yönelik yapmak istediklerinin fazla düşünülmeden ve net karar verilmeden yapılması neticesinde daha üzücü sonuçlar doğuracağını da tabir eder. Bir bitişin kişi için yeni bir başlangıca neden olması bakımından iç huzurun bir an önce sağlanması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Çığlık Atarak Koşmak

Kişiyi şoke eden gelişmeler yaşanmasını tabir eden rüya genellikle hayra yorulmaz. Üzücü haberlerin ve genellikle ölüm haberlerinin alınacağı bir döneme girildiğini gösterdiği gibi, kaza veya hayati tehlike içeren durumlarla karşılaşılacağını, kişinin başkalarından yardım isteyeceğini ve bir anda karşısına çıkan sorunlar nedeni ile elinin kolunun bağlanacağını da delalet eder.

Rüyada Çığlık Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli duygularını bastıran, her seferinde kendisi ile çatışmalar yaşayan ve ihtiyacı olmasına rağmen başkalarından yardım almayan, kendi sorunlarını çözmek konusunda başarısız olan kişilerin ruhsal durumlarını yansıtan sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!