RuyaTabirleri.com

Rüyada Çığlık Görmek

Rüyada çığlık görmek, neye ihtiyacı olduğunu bilmeyen rüya sahibinin en ufak bir aksilikte bile büyük bir yaygara kopardığını, sürekli olarak olayları büyüttüğünü ve çoğu zaman hareketlerini, duygularını kontrol almakta güçlük çektiğini ifade eder. Genellikle olumsuz tavırlardan ve aşırıya kaçan hareketlerden dolayı kişinin iş yerinde şikayet edilen ve sevilmeyen bir kişilik çizdiğine, bu nedenle ihtar almasına, okuyan kişiler için uzaklaştırma, disiplin gibi cezalar almasına işaret eder. Çığlık görmek bazı durumlarda kişiden yardım isteneceğine, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine de alamet eder.

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Kişinin duygusal olarak çok yaralandığını ve özellikle kırık bir aşk hikayesine sahip olduğunu işaret eder. Bastırılmış duygulara sahip olan kişinin sürekli olarak bastırmaya çalıştığı hisleri nedeniyle zor zamanlar geçirdiğini, sorunlarını ya da kalbini acıtan durumları kimseyle paylaşmadığını da bildiren rüya, gerçek yaşamdan uzaklaşacak kadar depresif bir duruma düşüleceğini de bildirir. Bu dönemde alınacak kararların sağlıklı olmayacağını, kişinin kendi hayatına yönelik yapmak istediklerinin fazla düşünülmeden ve net karar verilmeden yapılması neticesinde daha üzücü sonuçlar doğuracağını da tabir eder. Bir bitişin kişi için yeni bir başlangıca neden olması bakımından iç huzurun bir an önce sağlanması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Çığlık Atarak Koşmak

Kişiyi şoke eden gelişmeler yaşanmasını tabir eden rüya genellikle hayra yorulmaz. Üzücü haberlerin ve genellikle ölüm haberlerinin alınacağı bir döneme girildiğini gösterdiği gibi, kaza veya hayati tehlike içeren durumlarla karşılaşılacağını, kişinin başkalarından yardım isteyeceğini ve bir anda karşısına çıkan sorunlar nedeni ile elinin kolunun bağlanacağını da delalet eder.

Rüyada Çığlık Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli duygularını bastıran, her seferinde kendisi ile çatışmalar yaşayan ve ihtiyacı olmasına rağmen başkalarından yardım almayan, kendi sorunlarını çözmek konusunda başarısız olan kişilerin ruhsal durumlarını yansıtan sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çığlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (20 Nisan 2015 saat: 01:34)

    Asansore benzeyen tuhaf bir aletle oldukca yuksekte teras gibi bir yere ciktim .hic kimse yoktu .cok sessizdi.cok yuksek irtifada bir yerdi .sanki kulenin yada dagin tepesi gibiydi .terasta uzun tek katli bir yer vardi.beim evim diye dusundum.kapilar vardi bir cok ve kocaman.kapilardan birine geldim.iceri girmek icin.korkuyordum.kapi kilitli diye dusundum ama bir sure sonra devasa kapidan devasa salona gectim.sessizlik icinde heryer.salonda dev koltuklar masa ve sandelyeler vardi.salondaki ic kapiya yoneldim gsessizce kapiyi araladim korkuyordum dinledim goremedigim bir kadinin tuhaf sesini duydum dinledim ses yukseldi kadin tuhaf bir sekilde urkutucu haykiriyordu sesi daha da yukseldi .sanki yardim istiyordu yada cok aci cekiyordu.once ona yardim etmeyi dusundum ama sonra cok korktum ve oradan bir an once kacmamin dogru olacagini dusundum.kapiyi geri kapadim sessizce .masanin uzerinde o sirada bazi seyler gordum .salon cok lostu.bana ait olmayan bir cep telefonu ve fatura gibi bazi evraklar ve az miktarda para vardi.o rada ne oldugunu polise anlatmaya gereginde ipucu olabilir diye dusunerek herseyi oradan aldim.hattta parayi da aldim.oradan binanin disina hizla kalbim carparak ciktim.kaciyordum telasla avluda buyuk siyah kopek vardi.dahada cok korktum ama kosarak oradan atladim ve yuksekte ki ilk duzluge asansorun acildigi duzluge ulastim ve o sirada korku ve endiseler icinde uyandim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,