RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıkarmak

Rüyada çıkarmak, sıkıntılarına, yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler bulmak isteyen kişilerin karşılarına çıkan fırsatları değerlendirirken aynı zamanda iş değişikliği yapacaklarına da yorumlanır. Mevcut işin dışında, farklı bir alanda çalışmaya başlamanın, yetenekleri geliştirmenin ve sosyal hayatta büyük değişim yaşayacak olmanın ifadesidir. Çıkarılan nesnenin ne olduğu önemlidir ancak genel manada bir sorunla baş etmekte zorluk çekildiğini, içinde bulunulan dönemin kişiyi maddi olarak zayıflattığını, yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle gergin günler geçiren rüya sahibinin ailesine hissettirmeden bu sorunlarla tek başına mücadele verdiğini ifade eder. Bazı durumlarda bir gizemin aydınlatılması, bir sırrın ortaya çıkarılması için uğraş verileceğini, ortaya çıkan gerçeklerin hem kişide, hem de ailede hayal kırıklığı, üzüntü veya sıkıntıya neden olacağını da bildirir.

Rüyada Balgam Çıkarmak

Kişinin bunca zamandır içine attığı ve kimseyi üzmemek, incitmemek için söylemediği gerçeklerin veya sırların altında her geçen gün ezildiğini hissettiği için üzerinde oluşan bu baskıdan kurtulmak adına her şeyi ifade edeceğini işaret eder. İş yerinde sorun yaşanan bir kimse veya amirle yapılacak konuşmada rüya sahibinin yaşadığı olumsuzlukları net bir dille ifade ederek daha iyi koşullara sahip olacağını, aile içinde kendisinden saklanan bazı gerçeklerin farkında olduğunu anlatarak sırlardan uzak bir yaşama geçeceğini tabir eder.

Rüyada Diş Çıkarmak

Yepyeni ufukların belirdiği, geleceğe daha umutla bakılacağı güzel ve hayırlı bir dönemin işaretidir. Diş çıkarmak uzun yaşamanın, sağlıkla alakalı endişelerin ortadan kalkmasının da delaletidir. Sorunsuz geçecek uzun bir döneme atıfta bulunurken, maddi konularla ilgili alınan her kararın kişiye fayda sağlayacağını da bildirir. Ancak damakta diş çıkarmak yaşanacak bir şanssızlığa veya uğursuzluğa yorumlanır. Azı dişi çıkarmak işte başarılı ve güç sahibi olunacağını, süt dişi çıkarmak ise aileye bağımlı bir yaşam sürdürüleceğini ifade eder.

Rüyada Çıkarmanın Psikolojik Yorumu

Gizli saklı durumların kişide yarattığı sıkıntıya yorumlanırken, uzun yıllar taşımak zorunda olunan bir sırrın verdiği ağırlıktan kurtulmak, özgür olmak istemek manalarına da gelir. Genellikle baskı yaratan, ruhen sıkıntı veren bir durumun varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!