RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıkmak

Rüyada çıkmak, görülen rüyanın genel mahiyetine göre yorumlanmalıdır. Genel olarak sıkıntılardan kurtulmak ve rahata ermek anlamına gelen rüya, kişinin manevi dünyasındaki değişimlere de işaret eder. Rüya sahibini zora sokan ve içinde bulunduğu şartları daha da zorlaştıran olayların nihayete ermesi olarak da tabir edildiği gibi, bazen de kişiye zarar veren insanlardan uzak kalmak, hastalıklardan kurtulmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Yokuş Çıkmak

Azimli bir hayata sahip olunduğuna ve rüya sahibinin her konuda aşırı hırslı, disiplinli ve amacına uygun şekilde davrandığına, bunun sonucunda da hak ettiği mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına alamet eder. Her türlü isteğin yerine gelmesi için üstün bir çaba sarf eden rüya sahibinin gelecekte çok önemli işlerle anılan, başarılı bir iş adamı olacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına ve çocuklarına da zengin bir hayat bırakacağına yorulur.

Rüyada Merdiven Çıkmak

Çalışan kimselerin mevkilerini her geçen gün daha da sağlamlaştıracaklarını, her türlü fırsatı doğru değerlendirerek başarılı bir geleceğe adım atacaklarını, iş konusunda azimli ve çalışkan olmalarından dolayı sürekli takdir görüp kariyerlerini sağlamlaştıracaklarını işaret eder. Sıkıntı ve zorlukların üstesinden gelinmesi, kişiye engel olan her konunun ortadan kalkması olarak da yorumlanır.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Maceralarla dolu bir hayata, yarım bırakılan işlere ve kişinin sorumluluklarından kaçarak daha özgürce, kendi başına buyruk bir hayat süreceğine delalet eder. Yolculuğa çıkan kişi yalnızsa geç evlilik yapacağına, kalabalık bir grupla yolculuğa çıkıldığını görmek ise aileye yeni üyeler katılacağına tabir edilir. Uzun yolculuklar kişinin amacına ulaşacağına, kısa yolculuklar ise her konuda hevesinin çabuk geçeceğine yorulur.

Rüyada Çıkmanın Psikolojik Yorumu

Özgürlük ifadesi olan rüya genellikle kişinin kendisini hapsedilmiş, her konuda çevresi kuşatılmış ve daralmış hissetmesinin yorumudur. Rüyada çıkmak, şartları değiştirmek ve başkaldırmak anlamına da geldiği gibi, bazen de çevre değişikliği ya da ülke değişikliği yapmak isteğinin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıkmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Susu (06 Ekim 2015 saat: 21:21)

    Eşim cezaevinden eve izinli geldi. Kucağındaki çocuk emekleyerek eşime gidiyordu önünde küçük su akıntısı vardı çocuk akintidan gecip eşime ulaşamadı bende çocuğu alarak eşime verdim.eşimin izni bitti ve bizde onu iki arabayla cezaevine bırakmaya gittik.

  2. hazal (08 Ocak 2015 saat: 12:39)

    Rüyamda dar ve dik bir apartman merdiveninden yukarı çıkıyorum ve merdiven başında kanepeler oluyor bu kanepelerin arkalarına örgü şişleri saplanmış o şişlerden 3 numara olanı alıyor örgüsü nasıl düşüyor diye pembe simli güzel bir iple biraz örerek bakıyorum birden aşağı inmiş oluyorum kapının arkasına kağıt içinde bir tane kağıt para ve anahtar bırakıyorum sonra bunların burda kalması doğru olmaz diyerek dönüp onları alıp yoluma devam ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,